Dermokosmetyki Synchroline są produktami stworzonymi z myślą o osobach borykających się z różnymi problemami skórnymi. Starannie dobrane składniki aktywne pomagają walczyć i łagodzić niedoskonałości cery. Dzięki wykorzystaniu naukowej koncepcji połączenia składników aktywnych, ekspertom z Laboratorium Synchroline udało się zsynchronizować działanie substancji zawartych w kosmetykach, a przez to zagwarantować ich najwyższą efektywność. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów Synchroline, którą tworzą m.in. kremy do cery trądzikowej, balsamy do skóry atopowej, preparaty przeciwzmarszczkowe oraz wiele, wiele innych kosmetyków. Zapraszamy.

Synchroline - wszechstronna pielęgnacja skóry

Dermokosmetyki Synchroline oferują różne programy pielęgnacyjne, które zostały opracowane z myślą o skórze suchej, atopowej, mieszanej, tłustej, trądzikowej, a także ze skłonnością do przebarwień. Do stworzenia preparatów wykorzystano naukowe koncepcje łączenia substancji aktywnych, by skutecznie zwalczać problemy skórne różnego pochodzenia.

Więcej…

1 2 3 ... 3
Następna strona Ostatnia strona
SYNCHROLINE, Aknicare Cleanser, żel, 200ml
37,29
Waga: 0.275 kg
Ilość
SYNCHROLINE, Aknicare, Gentle Cleansing Gel, 200ml
34,79
Waga: 0.26 kg
Ilość
SYNCHROLINE, Aknicare, Lotion, 25ml
44,99
Waga: 0.09 kg
Ilość
SYNCHROLINE, Aknicare, Skin roller SR, 5ml
29,39
Waga: 0.02 kg
Ilość
SYNCHROLINE, Hydratime, Cleansing milk, mleczko oczyszczające, 250ml
40,99
Waga: 0.31 kg
Ilość
SYNCHROLINE, Hydratime, remover, żel oczyszczający, 200ml
39,99
Waga: 0.26 kg
Ilość
SYNCHROLINE, Hydratime, Tonic lotion, płyn do twarzy o działaniu tonizującym, 250ml
42,99
Waga: 0.315 kg
Ilość
SYNCHROLINE, Nutritime Plus, 50ml
46,99
Waga: 0.075 kg
Ilość
1 2 3 ... 3
Następna strona Ostatnia strona

Optymalne efekty działania i wysoka skuteczność

Formuła kosmetyków Synchroline została opracowana w ten sposób, by zapewniać optymalne efekty działania oraz możliwie jak najwyższą skuteczność. Właściwy dobór substancji aktywnych sprawia, że produkt może działać na różne przyczyny tego samego problemu skórnego. Marka oferuje kilka specjalistycznych serii preparatów, takich jak Aknicare dla cery trądzikowej, Nutritime dla skóry nadmiernie wysuszonej, Sensicure dla skóry wrażliwej czy Thiospot do skutecznej walki z przebarwieniami. W ofercie ponadto można znaleźć preparaty zapewniające ochronę przed intensywnym promieniowaniem słonecznym, a także stworzone do masażu i ujędrniania całego ciała.

Do góry