Kategorie


TANGLE TEEZER – rewolucja w rozczesywaniu włosów!

Innowacyjne szczotki do rozczesywania włosów oferowane przez markę TANGLE TEEZER umożliwiają profesjonalne dbanie o kosmyki, bez ich plątania oraz niszczenia. Dzięki starannie opracowanym kształtom, każda szczotka nie tylko doskonale dostosowuje się do anatomicznego kształtu dłoni, ale dodatkowo w trakcie rozczesywania zapewnia delikatny masaż skóry głowy.

24 96
TANGLE TEEZER Compact Styler, szczotka do włosów, Rock Star Black
42,18
TANGLE TEEZER Compact Styler, szczotka do włosów, Gold Rush
42,87
TANGLE TEEZER Salon Elite, szczotka do włosów, Orange Mango
28,99
TANGLE TEEZER Compact Styler, szczotka do włosów, Men Groom
42,18
TANGLE TEEZER Compact Styler, szczotka do włosów, Detangling
42,18
24 96

Szybkie i bezbolesne rozczesywanie włosów

Szczotki marki TANGLE TEEZER są dedykowane przede wszystkim kobietom z długimi włosami, które marzą o ich bezbolesnym i szybkim rozczesywaniu. Każdy produkt posiada starannie wykonane ząbki, które doskonale radzą sobie z nawet najbardziej splątanymi kosmykami, dodatkowo delikatnie masując skórę głowy, poprawiając krążenie i wzmacniając cebulki włosowe. Dzięki unikalnym kształtom, szczotka znakomicie dopasowuje się do włosów, nie ciągnie kosmyków, działając przy tym niewiarygodnie skutecznie. Szczotki TANGLE TEEZER zostały zaprojektowane przez brytyjskiego fryzjera i są godne polecenia dla wszystkich tych osób, które chcą zadbać o swoje włosy, by stały się zdrowsze i bardziej lśniące.

Szczotka Tangle Teezer – wysublimowana elegancja

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szczotek do włosów. Mniejsze, większe, wykonane z naturalnego włosia, czy syntetyczne – każdy może wybrać dla siebie tę najlepszą. Obecnie panuje trend na szczotkę Tangle Teezer, osobliwą szczotkę służącą nie tylko do czesania, ale wprost rozpieszczania włosów i skóry głowy.

Szyk i wygoda

Szczotka Tangle Teezer charakteryzuje się przede wszystkim unikalnym kształtem, przypominającym odwróconą okrągłą mydelniczkę. Te obłe, przyciągające oko kształty plus mocne, żywe kolory, robią niesamowite wrażenie wizualne. Kolejne miłe odczucie, zaspakajające tym razem zmysł dotyku, ma miejsce, kiedy weźmie się szczotkę do ręki. Idealne dopasowanie do kształtu dłoni i płynne prowadzenie po włosach to również bardzo ważne cechy charakteryzujące tę szczotkę. Nie jest duża i nie ma rączki, dlatego bez problemu zmieści się do prawie każdej damskiej torebki. Można też nabyć kompaktową wersję szczotki Tangle Teezer, wyglądającą równie urokliwie i tak samo praktyczną. Niezbędna na wakacje czy wycieczki, maleńka szczotka rozpieszczająca włosy od nasady aż po same końce.

Innowacyjne ząbki

Szczotka Tangle Teezer posiada charakterystyczne ząbki ze sztucznego tworzywa– mniejsze i większe, dzięki którym czesanie włosów to czysta przyjemność. Niezależnie od tego, czy szczotkę wykorzystuje się do czesania na mokro, czy na sucho, zawsze precyzyjnie, bez plątania i zaczepiania się, sunie delikatnie po włosach. Co więcej za pomocą szczotki Tangle Teezer można zrobić wyjątkowo miły i odprężający masaż głowy. Dzięki niemu poprawia się ukrwienie miejsc masowanych, a włosy stają się gładsze i nabierają niesłychanego blasku. Dzieci będą zachwycone miękkim dotykiem ząbków szczotki, a czesanie będzie sprawiać im dużą przyjemność.

Szczoteczki Tangle Teezer - dodatkowe zalety

Szczotkę można otworzyć, wykorzystując sporą przestrzeń np., na przechowywanie gumek, czy spinek do włosów. Podczas czesania słyszalny jest delikatny dźwięk, przypominający skrzypienie, co jest cechą charakterystyczną. Łatwo można ją umyć za pomocą mydła lub szamponu i szczoteczki. Szybko wysycha. Różnice zobaczą przede wszystkim te panie, które stosują szczotki z naturalnym włosiem. Szczotkę Tangle Teezer trzeba raz na jakiś czas obmyć z zanieczyszczeń, ze względów estetycznych.

Dla kogo

Szczotka Tangle Teezer przyda się każdemu, ale szczególnie docenią ją osoby, mające problem z rozczesywaniem włosów. Dobrze radzi sobie z supełkami, włosami kręconymi i ogólnie problematycznymi. Szczotka Tangle Teezer podpasuje zarówno małej dziewczynce, jak i starszej kobiecie. Każdy doceni możliwości tej niepozornej szczotki, która podbija kolejne damskie serca ciekawym designem i niesamowitą delikatnością.

Z Tangle Teezer nie ma znaczenia długość włosów – każdą z nich rozczesze z łatwością, rozplącze supełki i nada im unikalnego blasku.