Unimer Baby – produkty

Unimer Baby to marka wprowadzająca na rynek wyroby medyczne dla dzieci. Produkty, które posiadamy w asortymencie naszej apteki to m.in. Unimer Baby Natrium Chloratum 0,9%. Jest to sól fizjologiczna, którą stosuje się w celu codziennej pielęgnacji i higienie oczu oraz nosa, a także w przypadku kataru. Służy też do oczyszczania ran i obtarć. Drugim produktem marki Unimer Baby dostępnym w naszej aptece jest aspirator do nosa. Pozwala na delikatną i bezpieczną aspirację wydzieliny blokującej kanaliki nosowe niemowlęcia. Aspirator jest odporny na stłuczenia i może być wykorzystywany kilkukrotnie. Producentem marki Unimer Baby jest A&D Pharma.

24 96
24 96

Unimer Baby – sól fizjologiczna

Unimer Baby Natrium Chloratum to sterylna sól fizjologiczna zalecana do codziennego przemywania i higieny oczu oraz nosa u niemowląt, dzieci, a także dorosłych. Delikatnie nawilża i łagodzi błony śluzowe w stanach suchości. Oprócz tego, pomaga także w sposób bezpieczny pozbyć się wydzieliny zalegającej w nosie. Można ją stosować do czyszczenia, zakrapiania lub przykładania okładów.

Aspirator do nosa Unimer Baby

Aspirator do nosa Unimer Baby pozwala delikatnie usunąć wydzielinę blokującą kanaliki nosowe w przypadku przeziębienia, zapalenia zatok i innych dolegliwości, którym sprzyja powstawanie śluzu. Dzięki swojej budowie jest bezpieczny dla niemowląt. Owalny kształt zapewnia styczność z nosem dziecka, nie stwarzając przy tym ryzyka skaleczenia. Aspirator do nosa jest wykonany z nietłukącego się tworzywa. Podlega sterylizacji, więc może być wykorzystywany kilkukrotnie.