Voltaren Żel - ciesz się swobodą ruchu

Każdy, kto choć raz z powodu bólu pleców, zapalenia mięśni czy urazu mechanicznego musiał odwołać swoje plany, wie, że nieocenioną pomocą w takiej sytuacji jest środek przeciwbólowy. Voltaren Żel to popularny i skuteczny preparat, który celnie trafia w źródło bólu, zapewniając znaczną ulgę i ułatwiając szybszy powrót do formy.

Więcej…

Voltaren 1%, żel, 100g
21,28
Ilość
Voltaren 1%, żel, 150g
25,88
Ilość
Voltaren 1%, żel, 50g
12,66
Ilość
Voltaren Acti Forte 25mg, 10 tabletek powlekanych
8,89
Ilość
Voltaren Acti Forte 25mg, 20 tabletek powlekanych
10,98
Ilość
Voltaren Express Forte 25mg, 10 kapsułek
9,39
Ilość
Voltaren Express Forte 25mg, 20 kapsułek
14,49
Ilość
Voltaren MAX, żel, 100g
27,78
Ilość
Voltaren MAX, żel, 180g
45,89
Ilość
Voltaren MAX, żel, 50g
18,16
Ilość

Uciążliwy ból można zwalczyć

Ból jest udziałem każdego z nas, ale przedłużające się cierpienie już nie koniecznie. Wieloletnie doświadczenia w dziedzinie produkcji leków pozwoliły firmie Novartis na opracowanie receptury, która znalazła swoje zastosowanie pod nazwą Voltaren. Ogólnie dostępny produkt cieszy się dużą popularnością. Skutecznie łagodzi i eliminuje ból różnego pochodzenia o różnym stopniu natężenia. Pozwala cieszyć się swobodą ruchu i sprawnością fizyczną. Występuje w kilku wersjach. Najczęściej spotykane to Voltaren Max i Acti Forte.

Voltaren Max to żel przeznaczony do aplikacji miejscowej, bezpośrednio w punkcie bólu. Sprawdza się w leczeniu pourazowych stanów zapalnych ścięgien, mięśni i stawów powstałych np. w wyniku stłuczenia czy skręcenia. Można go stosować do złagodzenia stanów zapalnych ścięgien, na ból pleców, a także w łagodnych stanach choroby zwyrodnieniowej stawów.

Voltaren Acti Forte w formie doustnych tabletek może być podawany w bólach mięśniowych i reumatycznych. Zwalcza gorączkę towarzyszącą grypie i przeziębieniu. Przynosi ulgę kiedy boli głowa, ząb lub plecy.

Niezależnie od stosowanej wersji produktu, należy zachować ostrożność – przeczytać ulotkę lub zasięgnąć porady specjalisty. Nadwrażliwość na którykolwiek składnik może wywołać niepożądane skutki uboczne począwszy od nieżytu nosa, kończąc na znacznie bardziej poważnych konsekwencjach zdrowotnych.

Do góry