Polecamy serię preparatów Voltaren. Do nabycia Voltaren Emulgel, Max Żel, Acti Forte oraz Express Forte. Działanie tabletek eliminuje bóle mięśniowe, reumatyczne, pleców, miesiączkowe, głowy, zębów. Kapsułki mogą być także przyjmowane w trakcie leczenia objawów grypy i przeziębienia. Voltaren występujący w formie żelu pozwala skutecznie walczyć z zapaleniem mięśni i stawów, a także ich zwyrodnieniami. Zawarte w nim składniki działają przeciwzapalnie, a także koją i chłodzą miejsca bólowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanych produktów. Zapraszamy do zakupów.

Voltaren Żel - ciesz się swobodą ruchu

Każdy, kto choć raz z powodu bólu pleców, zapalenia mięśni czy urazu mechanicznego musiał odwołać swoje plany, wie, że nieocenioną pomocą w takiej sytuacji jest środek przeciwbólowy. Voltaren Żel to popularny i skuteczny preparat, który celnie trafia w źródło bólu, zapewniając znaczną ulgę i ułatwiając szybszy powrót do formy.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
Voltaren 1%, żel, 100g
18,89
Waga: 0.125 kg
Ilość
Voltaren 1%, żel, 150g
23,49
Waga: 0.18 kg
Ilość
Voltaren 1%, żel, 50g
9,99
Waga: 0.07 kg
Ilość
Voltaren Acti 12,5mg, 10 tabletek
8,99
Waga: 0.01 kg
Ilość
Voltaren Acti Forte 25mg, 10 tabletek powlekanych
8,79
Waga: 0.01 kg
Ilość
Voltaren Acti Forte 25mg, 20 tabletek powlekanych
15,89
Waga: 0.015 kg
Ilość
Voltaren Express Forte 25mg, 10 kapsułek
11,29
Waga: 0.015 kg
Ilość
Voltaren Express Forte 25mg, 20 kapsułek
17,89
Waga: 0.02 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Uciążliwy ból można zwalczyć

Ból jest udziałem każdego z nas, ale przedłużające się cierpienie już nie koniecznie. Wieloletnie doświadczenia w dziedzinie produkcji leków pozwoliły firmie Novartis na opracowanie receptury, która znalazła swoje zastosowanie pod nazwą Voltaren. Ogólnie dostępny produkt cieszy się dużą popularnością. Skutecznie łagodzi i eliminuje ból różnego pochodzenia o różnym stopniu natężenia. Pozwala cieszyć się swobodą ruchu i sprawnością fizyczną. Występuje w kilku wersjach. Najczęściej spotykane to Voltaren Max i Acti Forte.

Voltaren Max to żel przeznaczony do aplikacji miejscowej, bezpośrednio w punkcie bólu. Sprawdza się w leczeniu pourazowych stanów zapalnych ścięgien, mięśni i stawów powstałych np. w wyniku stłuczenia czy skręcenia. Można go stosować do złagodzenia stanów zapalnych ścięgien, na ból pleców, a także w łagodnych stanach choroby zwyrodnieniowej stawów.

Voltaren Acti Forte w formie doustnych tabletek może być podawany w bólach mięśniowych i reumatycznych. Zwalcza gorączkę towarzyszącą grypie i przeziębieniu. Przynosi ulgę kiedy boli głowa, ząb lub plecy.

Niezależnie od stosowanej wersji produktu, należy zachować ostrożność – przeczytać ulotkę lub zasięgnąć porady specjalisty. Nadwrażliwość na którykolwiek składnik może wywołać niepożądane skutki uboczne począwszy od nieżytu nosa, kończąc na znacznie bardziej poważnych konsekwencjach zdrowotnych.

Do góry