Produkty WAX dla pięknych i zdrowych włosów

Piękne, zdrowe i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety natura nie dla wszystkich jest łaskawa, dlatego wiele kobiet zmaga się z problemem włosów matowych, skłonnych do przetłuszczania lub rozdwajania końcówek. Firma WAX twierdzi jednak, że o kondycję włosów można zadbać stosując kosmetyki odpowiednio dobrane do danego rodzaju włosów.

Więcej…

8,69
Ilość
49,39
Ilość
40,69
Ilość
10,69
Ilość
10,69
Ilość
23,74
Ilość
24,49
Ilość
19,89
Ilość

Profesjonalna kuracja dla włosów

Laboratoria Pilomax od 20 lat produkują maski, henny i maseczki sygnowane marką WAX. Preparaty cieszą się niesłabnącym zaufaniem, które zyskały nie tyle dzięki swojej jakości, co rezultatom wynikającym z ich zastosowania na włosach. Liczne badania potwierdzają, że nawet pacjentki po chemioterapii mają pozytywne doświadczenia wynikające z ich zastosowania.

Każdy rodzaj włosów jest inny i wymaga adekwatnej i delikatnej pielęgnacji, która zamiast przykrej konieczności będzie sprawiała przyjemność. Wieloskładnikowa, oparta na naturalnych składnikach formuła stale jest unowocześniana, by móc dorównać wymaganiom współczesnych kobiet. W składzie kosmetyków nie znajdziemy parabenów, silikonów ani detergentów syntetycznych SLS i SLES często stosowanych w przemyśle kosmetycznym.

Henna WAX występuje w postaci masek przeznaczonych do pielęgnacji różnego typu włosów. Maska z aloesem przedłuży świeżość włosów przetłuszczających się, inna odżywi i wygładzi osłabione i suche włosy, jeszcze inna wzmocni cebulki włosów zapobiegając ich wypadaniu.

Maseczka WAX z serii Rainforest występuje w 3 wersjach. Pierwsza przeznaczona jest do pielęgnacji włosów ciemnych. Druga zadba o włosy blond i siwe, a trzecia o zniszczone. Wspólnym mianownikiem wszystkich maseczek są naturalne składniki roślinne pochodzące z lasów Amazonii, możliwość zapobiegania utracie koloru oraz wilgoci z włosów.

Do góry