Materiały opatrunkowe w wyprawce dla maluszka

Zaopatrując wyprawkę dla maluszka, należy ją uzupełnić również o materiały opatrunkowe. Wśród nich powinny się znaleźć między innymi kompresy dla niemowląt. Są to bardzo powszechne środki opatrunkowe o szerokim zastosowaniu.

Więcej…

Kompresy MATOCOMP, jałowe, 5cmx5cm, 17-nitkowe, 12 warstwowe, 5 sztuk
1,99
Kompresy MEDICOMP, jałowe 10cmx10cm, 50 sztuk
10,79
Kompresy MEDICOMP, jałowe 5cmx5cm, 50 sztuk
5,49
Kompresy MEDICOMP, jałowe 7,5cmx7,5cm, 50 sztuk
7,47
Kompresy MEDICOMP, niejałowe 5cmx5cm, 100 sztuk
4,48
Kompresy STERILUX, jałowe, 17 nitkowe, 12 warstwowe, 5cmx5cm, 3 sztuki
0,99

Kompresy w pielęgnacji dzieci

Wybierając kompresy do wyprawki dla maluszka, możemy wybierać spośród produktów jałowych i niejałowych. Swoim zastosowaniem nadają się do opatrywania ran wszelkiego rodzaju. Można je wykorzystywać na przykład do pielęgnacji pępka niemowląt. Jałowość kompresów gwarantuje bezpieczeństwo wyrobu. Przed wysnuwaniem luźnych nitek zabezpieczają brzegi, które są składane do wewnątrz. Włóknina, która jest stosowana do produkcji kompresów dla niemowląt, bielona jest metodą bez użycia chloru. Gwarantuje to duży poziom czystości chemicznej. Wysoka jakość włókniny sprawia, że są one bardzo chłonne, a zarazem miękkie. Przepuszczalność powietrza sprawia, że po ich zastosowaniu skóra może swobodnie oddychać.

Kompresy do wyprawki dla maluszka można wybierać spośród różnych rozmiarów. Wybór ten sprawi, że  będzie można dopasować produkty do wybranych oczekiwań. Należy pamiętać, że kompresy są jednorazowego użytku.

Do góry