Krem przeciwsłoneczny w wyprawce dla maluszka

Wyprawka dla maluszka to zbiór niezbędnych produktów potrzebnych w okresie porodu i zaraz po nim. W zależności od pory roku w takim niezbędniku powinien pojawić się krem przeciwsłoneczny od pierwszego dnia życia. W tej kategorii znajdziesz produkty dostępne dla niemowląt o różnym poziomie ochrony. Oferowane kosmetyki występują w formie kremów, emulsji bądź mleczek.

Więcej…

AVENE Sun, refleks dla niemowląt i dzieci SPF50+, 30ml
19,89
CERA+ Solutions, krem ochronny na słońce z filtrami SPF50, dla dzieci od 1 miesiąca życia, 50ml
15,18
DERMEDIC Sunbrella Baby, emulsja ochronna dla dzieci i niemowląt SPF30, po 1 miesiącu życia, 100g
28,89
Linomag Sun, krem przeciwsłoneczny SPF30, od urodzenia, 50ml
15,29
MOMME, spacerowy krem na każdą pogodę, SPF 25, od urodzenia, 50ml
39,00
MUSTELA Sun, mleczko przeciwsłoneczne do ciała SPF 50+, od urodzenia, 300ml
76,98
MUSTELA Sun, spray po opalaniu, od urodzenia, 125ml
34,98
SKARB MATKI, krem z filtrem SPF 50+ na lato, od 1 miesiąca, 75ml
19,19
ZIAJKA, wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF30, od urodzenia, 125ml
17,78

Kremy przeciwsłoneczne dla niemowląt

Kremy przeciwsłoneczne dla niemowląt zostały stworzone, by jak najlepiej chronić delikatną skórę małych dzieci. W zależności od intensywności promieni słonecznych można wybrać spośród kilku dostępnych poziomów ochrony. Filtry zapewniają optymalną barierę dla promieni UVB i UVA. Krem ma za zadanie chronić skórę przed poparzeniami słonecznymi.

Dla zminimalizowania reakcji alergicznych tworzone są produkty hipoalergiczne. Obecność mineralnych filtrów zmniejsza ryzyko występowania podrażnień i wykazuje dobrą tolerancję dla skóry wrażliwej.

Aplikacja kremów przeciwsłonecznych dla niemowląt

Aplikacja kremów przeciwsłonecznych od pierwszego dnia życia powinna następować tak często, jak to konieczne, bądź co 2 godziny od ostatniego naniesienia kosmetyku. W szczególności powinno się ją powtarzać po kontakcie z wodą czy po nadmiernym spoceniu się. Krem należy delikatnie rozprowadzać na powierzchnię skóry bezpośrednio narażoną na działanie promieni słonecznych. Dodatkowym atutem kremów przeciwsłonecznych dla niemowląt jest ich wodoodporność.

Do góry