Pielęgnacja od polskiego producenta, czyli szampony Ziaja

Początki marki Ziaja sięgają roku 1989, kiedy to firma zajmowała się głównie produkcją farmaceutyków oraz wysokiej jakości produktów pielęgnacyjnych. Obecnie Ziaja to ponad 1000 propozycji produktowych, skoncentrowanych wokół pielęgnacji różnych rodzajów skóry, przyjaznych dla środowiska i nietestowanych na zwierzętach. Ciekawostką jest fakt, że produkty tej marki dostępne są również poza granicami kraju, w dużych sieciach handlowych, jak i lokalnych drogeriach. W wachlarzu produktowym marki znajdziemy rozmaite kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji, a wśród nich – szampony posortowane w ramach różnych linii produktowych, przeznaczonych dla odbiorców o różnorodnych potrzebach. Ciekawostką na temat marki Ziaja jest fakt, że produkcja farmaceutyków i kosmetyków odbywa się w standardzie GMP (Good Manufacturing Practice For Medicinal Products) a zakłady, gdzie produkowane są kosmetyki znajdują się w ekologicznej strefie ujęcia wody pitnej na Kaszubach. Działalność firmy objęta jest ścisłym monitoringiem mikrobiologicznym i środowiskowym.
1 2 ... 2
24 96
1 2 ... 2
24 96

Szampony Ziaja to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby

Szampony Ziaja to ważny element produkcji przedsiębiorstwa i jednocześnie odpowiedź na potrzeby konsumentów o różnych oczekiwaniach związanych z produktami przeznaczonymi do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Wśród szamponów znajdziemy między innymi wygładzający na bazie masła kakaowego, który delikatnie oczyszcza, nawilża i przeciwdziała wysuszeniu, a włosom matowym zapewni blask. Produkt ten jest chętnie wybierany przez konsumentów, nie tylko ze względu na korzystne właściwości, ale też wyjątkowy zapach. Z kolei dla wszystkich fanów delikatnych nut zapachowych oraz subtelnego działania, marka wyprodukowała szampon przeznaczony do codziennej pielęgnacji wzbogacony o olej jojoba i prowitaminę B5, doskonały do każdego rodzaju włosów. Wśród popularnych produktów znajdują się również: szampon zapewniający intensywną świeżość (z ekstraktem z aloesu i pokrzywy), nawilżenie (wzbogacony o prowitaminę B5), odżywienie (z kompleksem witamin, przeznaczony szczególnie do delikatnych włosów), regenerację (z pochodną miodu pszczelego), a także chroniących kolor czy redukujących łupież(na bazie roślinnej formuły). Dla osób o wyjątkowych potrzebach firma przygotowała specjalne kuracje, m.in. przeciwświądową, przeciwłupieżową oraz wzmacniającą. Kosmetyki Ziaja to również wyjątkowa linia szamponów przeznaczona dla mężczyzn pod szyldem Ziaja Yego oraz szampon połączony z płynem do mycia, wyprodukowany z myślą o najmłodszych, posiadający słodki, zapach lodów ciasteczkowo-waniliowych.

Szampony Ziaja – nowoczesna pielęgnacja w Twoim domu

Marka Ziaja przykłada bardzo wielką wagę do innowacji dlatego produkcja kosmetyków odbywa się w nowoczesnych zakładach ze wsparciem czterech laboratoriów; badawczo-rozwojowym, fizyko-chemicznym, mikrobiologicznym i kontroli jakości. Szampon, który możesz używać, został opracowany przez sztab specjalistów i dzięki temu reprezentuje wysoką jakość, między innymi składu. Ziaja wzbogaca swoje produkty o pożądane składniki, na przykład, masło kakaowe czy uznaną w przemyśle kosmetycznym prowitaminę B5, która między innymi zmniejsza utratę wody i nadaje włosom elastyczność, miękkość oraz zdrowy blask. Ekstrakt z aloesu, również często wykorzystywany w kosmetykach marki Ziaja, odpowiada za regenerację, ukojenie i wykazuje dodatkowo działanie przeciwłupieżowe.