Kategorie

Ajona

Sortuj według

Pasta Ajona – profilaktycznie i leczniczo

Cenione w środowisku stomatologicznym pasty Ajona to skoncentrowane pasty do zębów i dziąseł o działaniu profilaktycznym i leczniczym. Używane do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, nie tylko zapewniają świeży oddech i usuwają kamień czy osad. Są to sprawdzone produkty, zalecane osobom borykającym się z chorobami przyzębia i krwawieniem dziąseł.

Ajona, medyczny koncentrat pasty do zębów, dziąseł i języka, 25 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Ajona, medyczny koncentrat pasty do zębów, dziąseł i języka, 25 ml

8,89 zł

Specyfikacja i stosowanie

Dzięki optymalnemu współdziałaniu wszystkich składników – m.in. węglanu wapnia, wodorowęglanu sodowego, dodecylosulfonianu sodowego, sacharynianu sodu, wodorofosforku amonowego, wyciągu z rumianku i gliceryny, pasta Ajona ma dobroczynny wpływ na zdrowie jamy ustnej. Warto je stosować w przypadku paradentozy, próchnicy, krwawieniu, stanach zapalnych dziąseł i innych problemów. Są niezawodne także jako środek czyszczący do protez.

Z uwagi na maksymalne skoncentrowanie składników preparatu w każdym milimetrze sześciennym, do każdorazowego stosowania wystarczy nanieść jego niewielką ilość. Jedna tubka Ajona (mniejsza 6 ml, większa 25 ml) jest niezwykle wydajna.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Rejestracja