Kategorie

Apap Noc

Sortuj według

Apap Noc – na ból, gorączkę i spokojny sen

Gorączka i ból różnego pochodzenia to objawy, które często towarzyszą chorobom takim jak grypa czy przeziębienie. Symptomy te są dokuczliwe szczególnie w nocy, kiedy uniemożliwiają sen. Gdy nas dopadną, warto mieć w zanadrzu lek, który zadziała dwutorowo: z jednej strony złagodzi dolegliwości, a z drugiej – pozwoli spokojnie zasnąć. Jednym z preparatów przeciwgorączkowych i przeciwbólowych stosowanych przed zaśnięciem jest Apap Noc.

Apap Noc 500mg + 25 mg, 24 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu

Apap Noc 500mg + 25 mg, 24 tabletki powlekane

15,09 zł

Apap Noc na sen

Apap Noc to lek, który stosuje się w przypadku wystąpienia gorączki lub bólu o różnej etiologii. Preparat ten jest wzbogacony o dodatkowy składnik – difenhydraminę działającą delikatnie nasennie. W związku z tym Apap Noc stosuje się wyłącznie wieczorem, na pół godziny przed snem. Jeśli dolegliwości występują w ciągu dnia, należy sięgnąć po inny lek – na przykład Apap czy Apap Extra.

Apap Noc łączy w sobie siłę dwóch substancji aktywnych. Jedną z nich jest wspomniana wyżej difenhydramina, która pomoże nam zasnąć i pozwoli zapomnieć o nocnych wybudzeniach spowodowanych męczącymi dolegliwościami. Drugi składnik Apapu Noc stanowi acetaminofen, związek chemiczny znany powszechnie jako paracetamol. Substancja ta znajduje zastosowanie w leczeniu bólu różnego pochodzenia, między innymi bólu migrenowego, mięśni, zębów czy nerwobólu. Sprawdzi się także przy bolesnym miesiączkowaniu, a także bólach wywołanych infekcjami wirusowymi. Paracetamol działa również przeciwgorączkowo.

Na gorączkę, która nie pozwala zasnąć – Apap Noc

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważne znaczenie dla zdrowia naszego organizmu ma odpowiednia ilość snu. Odpoczynek jest szczególnie istotny w przypadku wystąpienia infekcji, kiedy to nasz układ odpornościowy musi toczyć walkę z atakującymi ciało zarazkami. Wówczas potrzebujemy więcej snu niż zazwyczaj. Niestety zdarza się, że objawy choroby są na tyle uciążliwe, iż uniemożliwiają nam przespanie całej nocy. W przypadku wystąpienia gorączki spowodowanej grypą czy przeziębieniem mamy często do czynienia z dreszczami. Wtedy niezwykle trudno o odpoczynek – sen wówczas staje się płytki i przerywany. W efekcie nasz organizm nie ma możliwości się zregenerować, przez co walka z chorobą może trwać dłużej. W takiej sytuacji warto sięgnąć po Apap Noc, dzięki któremu będziemy mogli pozwolić sobie na wielogodzinny odpoczynek. Działanie nasenne zawartej w leku difenhydraminy utrzymuje się bowiem od sześciu do ośmiu godzin.

Apap Noc – na bóle udaremniające spokojny sen

Ból, który pojawia się wieczorem lub nocą, może mieć różne przyczyny. Zdarza się, że jest on spowodowany stresem czy nadmiarem emocji. Innym razem wiąże się z miesiączkowaniem. Może również świadczyć o infekcji. Niezależnie od tego, jaka jest przyczyna bólu, jest to doznanie bardzo nieprzyjemne, którego chcemy pozbyć się jak najszybciej. Jeśli dolegliwości są na tyle silne, że uniemożliwiają nam zaśnięcie, a domowe sposoby nie pomagają, wówczas również możemy sięgnąć po tabletkę Apap Noc na sen.

Filtry

Marka
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Kluczowy składnik
Wiek
Rejestracja