Kategorie

Chela-Mag B6

1 - 24 z 11 produktów

Chela mag B6 – duet wyjątkowy

Jak zapobiec niedoborom magnezu i witaminy B6 w organizmie? Oczywiście należy przestrzegać odpowiednich zasad żywieniowych. Jednak nie zawsze to wystarczy, szczególnie wtedy, gdy wystąpiły okoliczności wpływające niekorzystnie na poziom magnezu i witaminy B6 w organizmie – np. przebyte choroby i spożywanie różnych leków, zła dieta, wysiłek fizyczny i stres.

Magnez i witamina B6– cenne dla zdrowia

Warto sięgać po suplementy diety, które pomogą uzupełnić niedobory tych dwóch ważnych składników w organizmie. Takim preparatem jest np. Chela mag B6, którego głównymi składnikami jest magnez i witamina B6. Dzięki temu połączeniu magnez jest znacznie lepiej wchłaniany. Zawarty w preparacie Chela mag B6 magnez wspiera pracę układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B6 znajdująca się w Chela mag B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zawarta w Chela mag B6 witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu enegetycznego. Pomaga również w prawidłowej produkcji krwinek czerwonych oraz przy utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny (w nadmiarze wpływa destrukcyjnie na naczynia krwionośne).

Dawkowanie Chella mag b6

Preparat Chella mag b6 należy przyjmować po posiłku (1 tabletka lub kapsułka), chyba że inaczej zaleci lekarz.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar