Kategorie

Dexak

Sortuj według
Dexak SL 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 20 saszetek, IMPORT RÓWNOLEGŁY - miniaturka zdjęcia produktu

Dexak SL 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 20 saszetek, IMPORT RÓWNOLEGŁY

21,99 zł
Dexak SL 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Dexak SL 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

14,29 zł
Dexak 25 mg, 10 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Dexak 25 mg, 10 tabletek powlekanych

9,29 zł
Dexak 25 mg, 30 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Dexak 25 mg, 30 tabletek powlekanych

26,99 zł
Dexak SL 25 mg, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Dexak SL 25 mg, 20 saszetek

24,99 zł

Dexak

W momencie pojawienia się dolegliwości bólowych najważniejsze jest szybkie i skuteczne działanie leku, który pozwoli wrócić do normalnego funkcjonowania. Jednym z takich środków przeciwbólowych jest Dexak, czyli niesteroidowy lek o działaniu uśmierzającym ból szybko i skutecznie. Już po 30 minutach od zażycia leku dolegliwości ustępują.

Dexak - substancja aktywna

Dexak jest jednym z najskuteczniejszych leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty. Substancja czynna w nim zawarta to Deksketoprofen. Zastosowanie Deksketoprofenu sprawia, że lek błyskawicznie uaktywnia się w organizmie i przynosi ulgę w objawowym leczeniu bólu o różnych nasileniach.

Dexak - kiedy należy stosować?

Lek przeciwbólowy Dexak można stosować w przypadkach uciążliwego bólu kostnego, mięśniowo-stawowego, bólu zębów czy silnych bólach menstruacyjnych. Dexak ma również właściwości przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Można go więc zażywać również przy pierwszych objawach grypy - uśmierzy dokuczliwy ból mięśni i stawów, a także pomoże zbić gorączkę.

Dexak jest dostępny w formie tabletek powlekanych oraz wygodnych saszetek do rozpuszczenia w wodzie. Należy skrupulatnie przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania i sposobu użycia leku, które zostały szczegółowo opisane w ulotce dla pacjenta, dołączonej do opakowania. Dexak co prawda nie kumuluje się w organizmie, ale nie zaleca się przekraczania maksymalnej dawki, która odpowiada 75mg. W jednej tabletce znajduje się 25mg substancji czynnej. Rekomendacje te są inne dla osób starszych i dzieci. Stosowanie leku przez tych pacjentów powinno być skonsultowane z lekarzem lub farmaceutą.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Kluczowy składnik
Wiek
Rejestracja