Kategorie

Iberogast

1 - 24 z 3 produktów

Iberogast

Wyciągi roślinne użyte do przygotowania leku Iberogast niosą ulgę w dolegliwościach trawiennych, a zwłaszcza w zespole jelita drażliwego. Preparat jest pomocny w leczeniu bólów i skurczów brzucha, a także usuwaniu takich dolegliwości, jak wzdęcia, nudności czy uczucie ciężkości. Skuteczność leku Iberogast wynika z kompozycji dziewięciu ziół, których moc połączono, żeby stworzyć naturalny lek o udowodnionym klinicznie działaniu.

Iberogast - kiedy stosować lek

Problemy trawienne pojawiają się w wyniku działania wielu różnych czynników, które zaburzają naturalną pracę układu trawiennego. Należą do nich niewłaściwy tryb życia i sposób żywienia czy podatność na stres. Kumulacja tych czynników niejednokrotnie powoduje współwystępowanie wielu uciążliwych objawów. W takich sytuacjach pomocne jest stosowanie leku Iberogast, którego skuteczność w rozwiązywaniu wielu różnych problemów trawiennych (w tym zespołu jelita drażliwego) została potwierdzona w badaniach klinicznych. Iberogast jest ponadto lekiem bezpiecznym, gdyż substancje aktywne w nim zawarte stanowią ekstrakty ziołowe.

Iberogast - substancje aktywne

W recepturze Iberogastu znajdziemy połączenie dziewięciu ziół, między innymi: liści melisy lekarskiej i mięty pieprzowej, korzenia lukrecji, owoców kminku, kwiatów rumianku czy korzenia arcydzięgla. Działanie poszczególnych ziół kumuluje się i uzupełnia, co daje kojący efekt w leczeniu wielu dolegliwości, także w zespole jelita drażliwego.

Iberogast - od lat bezkonkurencyjny

Iberogast jest lekiem, który wyznacza medyczne i naukowe standardy w zakresie preparatów leczniczych naturalnego pochodzenia, które są dostępne dla pacjentów bez recepty. Jakość leku Iberogast potwierdza nie tylko zaufanie wielu pacjentów, ale również długoletnia tradycja, ponieważ lek jest dostępny już od 55 lat.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar