Kategorie

L-arginina

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Swanson, L-arginina 500 mg, 200 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Swanson, L-arginina 500 mg, 200 kapsułek

33,49 zł
Swanson L-Arginine, L-arginina, 100 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Swanson L-Arginine, L-arginina, 100 kapsułek

17,89 zł
Swanson, L-arginina forte 850 mg, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Swanson, L-arginina forte 850 mg, 90 kapsułek

29,99 zł
Now Foods, L-Arginine 500 mg, 250 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Now Foods, L-Arginine 500 mg, 250 kapsułek

59,99 zł
Swanson, AjiPure L-arginina, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Swanson, AjiPure L-arginina, 60 kapsułek

16,69 zł
Solgar, L-Arginina, 500 mg, 50 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Solgar, L-Arginina, 500 mg, 50 kapsułek

43,49 zł
Solgar, L-Arginina, 1000 mg, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Wysyłka 0 zł

Solgar, L-Arginina, 1000 mg, 90 kapsułek

114,99 zł

L arginina

Jak zwiększyć wzrost mięśni i poprawić ich wydolność?

Istotą treningu jest zapewnienie jego odpowiedniej efektywności. Pozwala to na wydolną pracę mięśni i uzyskanie lepszych wyników, co jest dążeniem wszystkich sportowców, również amatorów. L arginina jest to jeden z najistotniejszych aminokwasów endogennych występujących w organizmie. Świat sportu docenia również jej zdolność do wspomagania przyrostu masy mięśniowej. Jej naturalnym źródłem są: białko, mięso, a także niektóre produkty pochodzenia roślinnego. Jednak w niektórych przypadkach zaleca się suplementację l argininy. Dotyczy to przede wszystkim osób uprawiających sport. Dodatkowo suplementy diety z l argininą zostały wzbogacone o inne substancje odżywcze, co przyczynia się do jej kompleksowego działania. Specjalistyczne preparaty zostały również wzbogacone o rozmaite walory smakowe.

L arginina - jak działa?

Głównym zadaniem l argininy jest produkcja tlenku azotu. Pozwala na transport substancji odżywczych do mięśni, co usprawnia ich pracę i podnosi wydajność treningu. L arginina zdobyła popularność w świecie sportu dzięki właściwościom, które powodują przyrost tkanki mięśniowej. Jest szczególnie często suplementowana przez mężczyzn, ponieważ poprawia krążenie krwi na poziomie miednicy oraz pomaga w syntezie białek i replikacji komórek, odgrywając istotną rolę w procesie spermatogenezy. Ponadto jej przyjmowanie może skutecznie wspomagać nasz układ odpornościowy. L arginina przyczynia się także do utrzymania zdrowego krążenia krwi.

Jak dawkować l argininę?

Rekomendowana dawka l argininy zawiera się w przedziale od 3 do 8 gramów, jednak jej suplementacja będzie zależała od specyfiki określonego produktu. Uważa się, że najlepsze efekty można osiągnąć przed treningiem lub/i przed snem. Podczas stosowania preparatów zawierających ten aminokwas należy ściśle przestrzegać wytycznych dołączonych do opakowania. Ważne jest, aby pamiętać, iż nie jest zalecane stosowanie suplementów bez przerw. Szczegółowe zalecenia dotyczące przyjmowania preparatu są zawarte w ulotce.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego