Kategorie

Oral-B - szczoteczki elektryczne

Elektryczna szczoteczka Oral-B – sposób na zdrowe i mocne zęby

Szczoteczki elektryczne są chętnie wybieranym produktem do mycia zębów. Znajdziemy je m.in. w ofercie marki Oral-B, przez wiele osób kojarzonej jako pioniera w dziedzinie tworzenia środków do higieny jamy ustnej.

Znalezione produkty: 5
Sortowanie:
Sortuj według
Oral-B, elektryczna szczoteczka do zębów, Pro 750, Pink, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Oral-B, elektryczna szczoteczka do zębów, Pro 750, Pink, 1 sztuka

214,99 zł
Oral-B Stages Power, elektryczna szczoteczka na baterie, Kids Boy, od 3 lat, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Oral-B Stages Power, elektryczna szczoteczka na baterie, Kids Boy, od 3 lat, 1 sztuka

73,99 zł
Oral-B, elektryczna szczoteczka do zębów, TriZone 1000, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Oral-B, elektryczna szczoteczka do zębów, TriZone 1000, 1 sztuka

344,99 zł
Oral-B Stages Power, elektryczna szczoteczka na baterie, Kids Girl, od 3 lat, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Oral-B Stages Power, elektryczna szczoteczka na baterie, Kids Girl, od 3 lat, 1 sztuka

73,99 zł
Oral-B, elektryczna szczoteczka do zębów, Stages Power, Star Wars + piórnik w prezencie - miniaturka zdjęcia produktu
Wysyłka 0 zł

Oral-B, elektryczna szczoteczka do zębów, Stages Power, Star Wars + piórnik w prezencie

90,99 zł

Czym wyróżnia się szczoteczka Oral-B?

Główną zaletą szczoteczek elektrycznych jest ich mechanizm działania. Przy manualnej szczoteczce wykonuje się około 300-600 ruchów. Przy niektórych jej elektrycznych odpowiednikach dochodzi aż do 48 tysięcy ruchów obrotowych na minutę. Dzięki temu mogą usunąć nawet do 100% płytki nazębnej. Szczoteczki Oral-B oprócz różnego rodzaju ruchów, np. pulsacyjnych czy rotacyjnych (w zależności od wybranego modelu) mają sporo dodatkowych, przydatnych w codziennym stosowaniu funkcji.

Niektóre modele, które znajdziesz w aptece internetowej Gemini, zawierają czujniki nacisku, dzięki czemu szczoteczka kontroluje zbyt mocny nacisk na płytkę nazębną. To szczególnie przydatna opcja dla osób, których szkliwo jest bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia. Możliwy jest wybór różnego rodzaju główek szczoteczki, w zależności od indywidualnych potrzeb. Można zaopatrzyć się w specjalne końcówki wybielające, dzięki którym zęby zyskują jaśniejszy odcień. Jeśli ze szczoteczki chciałaby korzystać cała rodzina – jest na to sposób. Wystarczy wybrać różnokolorowe pierścienie smart ring, personalizujące główkę akcesorium.

Dobrym wyborem dla wielu użytkowników będzie Oral-B szczoteczka elektryczna z różnymi trybami pracy. Można stosować tryb codzienny do standardowej higieny jamy ustnej, ale też korzystać z opcji wybielania czy delikatnego szczotkowania wrażliwych zębów.

Dla kogo szczoteczki elektryczne?

Nie ma tak naprawdę żadnych ograniczeń do stosowania modeli z akumulatorami. Włosie w główkach czyszczących jest delikatne, dlatego umożliwia szczotkowanie również wrażliwych dziąseł i zębów. Co więcej, mogą z niej korzystać dzieci. Szczoteczka Oral-B dla dzieci to świetny wybór w dbaniu o higienę jamy ustnej od najmłodszych lat. Modele stworzone specjalnie dla maluchów mają mniejszy zakres ruchów, ale równie dobrze szczotkują wszystkie trudno dostępne miejsca. Szczoteczka Oral-B dla dorosłych to jednocześnie nowoczesny i prosty sposób na zachowanie zdrowych i czystych zębów.

Jak myć zęby szczoteczką elektryczną Oral-B?

Mycie zębów szczoteczką Oral-B jest bardzo proste, ponieważ ogranicza się do przesuwania główki wzdłuż zębów pod kątem 45 stopni. Wiele modeli ma wbudowany czujnik nacisku, przez co można mieć pewność, że codzienne szczotkowanie będzie bezpieczne dla szkliwa i dziąseł. Dzięki łatwości użytkowania dzieci z większą chęcią podchodzą do mycia zębów, co daje bardzo dobre efekty w wypracowaniu codziennej rutyny najmłodszych.

Jak długo ładuje się szczoteczka Oral-B?

Modele z serii Vitality i PRO 500 przed pierwszym użyciem należy ładować przez 16 godzin, z serii Genius – 14 godzin, a wszystkie pozostałe – do 22 godzin. Z wielu szczoteczek, z całkowicie naładowanego akumulatora można korzystać nawet do 2 tygodni, przy codziennym użytkowaniu 2 razy dziennie. Warto jednak dokładnie przeczytać instrukcję użytkowania konkretnego modelu, by wiedzieć, jak długo szczoteczka może pracować bez podłączenia do stacji dokującej i ile czasu powinno upłynąć do pełnego naładowania. Nie warto podłączać akcesorium do prądu po jednorazowym szczotkowaniu, ponieważ może to spowodować zniszczenie baterii oraz obniżenie jej wydajności.

Filtry

Specjalne oferty
Marka
Producent
Cena
-
Wiek
Rejestracja