Kategorie

Procto-Glyvenol

Procto-glyvenol – pożegnaj się z hemoroidami!

Preparaty Procto-glyvenol są dedykowane osobom, które borykają się z uciążliwymi żylakami odbytu. Dzięki starannie opracowanej formule, środki pozwalają wyeliminować ból towarzyszący hemoroidom oraz znacznie zmniejszyć widoczność guzków.

1 - 24 z 5 produktów

Skuteczne leki z lidokainą i tribenozydem

Procto-glyvenol to seria specjalistycznych preparatów, zawierających w swoim składzie dwie unikatowe substancje czynne: lidokainę oraz tribenozyd. Takie połączenie składników nie tylko przynosi natychmiastową ulgę, ale również skutecznie eliminuje problem żylaków odbytu, kojąc towarzyszący im ból. Produkty Procto-glyvenol są polecane do leczenia zachowawczego hemoroidów (w pierwszym oraz drugim stadium choroby) – w pozostałych stadiach leki mogą być stosowane jako środki pomocnicze. Preparaty działają miejscowo i są dostępne w formie maści, czopków oraz kremów. Dzięki temu, że są wolne od sztucznych konserwantów, nie powodują uczuleń.

Procto-glyvenol

Uciążliwy problem z hemoroidami może odebrać radość życia. Znacznie utrudnia bowiem codzienne funkcjonowanie i odbiera pewność siebie. Ponadto leczenie tej dolegliwości może się okazać długotrwałe i uciążliwe. Ból i dyskomfort, które towarzyszą żylakom odbytu można jednak pokonać, między innymi stosując preparaty z linii Procto-glyvenol o starannie opracowanej formule i wyjątkowej skuteczności.

Procto-glyvenol — skład

Dzięki pieczołowicie stworzonej formule, Procto-glyvenol zawiera dwie substancje aktywne: lidokainę oraz tribenozyd, których działanie nie tylko przynosi ulgę w dolegliwościach bólowych, ale także działa leczniczo na problem żylaków odbytu. Różnorodne produkty tej linii są pozbawione wszelkich sztucznych konserwantów, dlatego nie powodują uczuleń i reakcji alergicznych.

Procto-glyvenol — działanie

Produkty linii Procto-glyvenol są szczególnie zalecane w leczeniu zachowawczym hemoroidów w pierwszym lub drugim stadium choroby. Lidokaina — substancja czynna w preparatach — działa miejscowo, uśmierzając ból. Tribenozyd z kolei jest skutecznym środkiem przeciwobrzękowym, przeciwzapalnym, przeciwświądowym i przeciwbólowym. Produkty tej serii wykazują jedynie minimalne działanie na cały organizm. Preparaty mają zastosowanie miejscowe, a dostępne w różnych formach produkty zapewniają komfort stosowania.

Procto-glyvenol — produkty

W gamie produktów serii znajdziemy między innymi tabletki doustne, chusteczki łagodzące, żel do higieny intymnej, czopki i krem. Tabletki uzupełniają dietę w takie składniki, jak: ekstrakt z ruszczyka kolczastego, witaminę C, diosminę, hesperydynę. W zależności od formy preparatu, Procto-glyvenol wykazuje szereg określonych działań sprzyjających poczuciu komfortu.

Chusteczki łagodzące są przeznaczone do higieny intymnej odbytu, a także hemoroidów. Mają fizjologiczne PH, dzięki czemu są wyjątkowo delikatne dla ciała. Można stosować je zarówno w celu nawilżenia, jak i umycia skóry. Z powodzeniem mogą zastąpić papier toaletowy. Świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie działania żelu do higieny intymnej. Zaleca się go osobom z hemoroidami, które powinny szczególnie dbać o higienę okolic odbytu.

Czopki Procto-glyvenol są zalecane do leczenia wewnętrznych i zewnętrznych żylaków odbytu. Jedno opakowanie zawiera dziesięć czopków. W leczeniu dolegliwości związanych z hemoroidami pomocny będzie również krem Procto-glyvenol.