Kategorie

Sinupret

Sortuj według

Sinupret

Każda osoba, która miewa problemy z zatokami – dobrze rozumie, jak bardzo dokuczliwa jest to dolegliwość i szuka ukojenia w różnych metodach. Całe szczęście sposobów na zapalenie zatok jest sporo i każdy cierpiący z powodu takich stanów chorobowych ma szansę znaleźć ten dla siebie odpowiedni. Sinupret – lek będący mieszanką roślin i substancji pomocniczych jest jednym z takich rozwiązań.

Sinupret, 100 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Sinupret, 100 tabletek

50,19 zł
Sinupret extract 160 mg, 20 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu

Sinupret extract 160 mg, 20 tabletek drażowanych

32,79 zł
Sinupret, 50 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu

Sinupret, 50 tabletek drażowanych

28,09 zł
Sinupret, krople doustne, roztwór, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Sinupret, krople doustne, roztwór, 100 ml

27,59 zł

Sinupret – działanie i zastosowanie

Mówiąc o leku Sinupret – przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, iż został opracowany z myślą, aby nieść ulgę przy objawach zapalenia zatok przynosowych. Sekretem jego działania –czy mowa o kroplach, czy chodzi o Sinupret tabletki – jest unikatowa mieszanka roślin, dzięki której producentowi udało się uzyskać odpowiednie stężenie substancji pochodzenia naturalnego.

Wybrane składniki, z których preparaty Sinupret czerpią swoją moc to:

  • korzeń goryczki,
  • ziele werbeny,
  • kwiat czarnego bzu,
  • ziele szczawiu,
  • kwiat pierwiosnka.

Właśnie z powodu tak unikatowego składu można uznać Sinupret krople, jak i Sinupret tabletki za godną rozważenia opcje, jeśli chodzi o stany chorobowe takie jak przypadłości ostrych niepowikłanych stanów zapalnych zatok przynosowych, czy też stan ostrego niepowikłanego zapalenia błony śluzowej nosa. Tutaj siła leku czerpie prosto z natury swoją moc – a to bardzo często jest dla pacjentów dużym atutem. Dzięki temu połączeniu Sinupret może rozrzedzać śluz, równocześnie przynosząc pożądany efekt zmniejszający obrzęk błon śluzowych górnych dróg oddechowych.

Sinupret – właściwości prosto z natury

Z racji tego, jak pełen naturalnych składników jest Sinupret w każdej swojej odsłonie, warto odrobinę bardziej pochylić się nad jego szczególnymi elementami. Zaczynając od korzenia goryczki – mówimy o roślinie, której właściwości wspomagają organizm w prawidłowym, optymalnym funkcjonowaniu.

Obecne w składzie ziele werbeny to według oświadczeń zdrowotnych sposób na zdrowie układu oddechowego. Mówiąc o czarnym bzie – trzeba mieć świadomość, że ten kwiat, który również został uwzględniony w produktach Sinupret jest znany z tego, iż wspiera zachowanie zdrowego układu oddechowego.

Ziele szczawiu – z nim również ma się do czynienia, decydując się na Sinupret krople. Wśród wielu dobrych właściwości tej rośliny, warto wskazać, chociażby na takie świadczenia zdrowotne jak to, że pomaga chronić organizm przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. Sinupret tabletki to także kwiat pierwiosnka, a wraz z nim nadzieja na lepsze zdrowie i samopoczucie, gdyż wpiera utrzymanie zdrowych górnych dróg oddechowych.

Sinupret – bezpieczeństwo stosowania i przechowywania

Przed zastosowaniem preparatu – bez względu na to, czy chodzi o Sinupret tabletki, czy Sinupret krople – konieczne jest upewnić się, że nie ma się nadwrażliwości na którykolwiek znajdujący się w składzie składnik. Nie można tego bagatelizować, aby uchronić się przed reakcją alergiczną. W razie wątpliwości wskazany jest kontakt z lekarzem, bądź farmaceutą. Ze względu na różne rodzaje preparatów Sinupret, należy zapoznać się z informacjami o składzie wybranego przez nas produktu.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Rejestracja