Kategorie

Supradyn

Supradyn – pozytywny zastrzyk energii na cały dzień

Kompleks witamin i składników mineralnych (fosfor, magnes, wapń, żelazo, cynk, witaminy A, C, E, D, B1, B2, B5, B12), zogniskowany w tabletce Supradyn to propozycja dla osób wiodących aktywny tryb życia. Zażywanie multiwitaminy tej uznanej na świecie marki, pomaga utrzymać energię od samego rana aż do nocy i minimalizuje uczucie zmęczenia.

1 - 24 z 2 produktów

Supradyn Intensia Energy

Moc witamin Supradyn Intensia Energy (których organizm nie potrafi sam magazynować) można zażyć w dwu wariantach: pod postacią tabletki musującej rozpuszczonej w wodzie (15 sztuk w opakowaniu) bądź połykając drażowaną tabletkę (30 sztuk w opakowaniu). Zażywając Supradyn można w łatwy sposób utrzymać optymalny poziom witamin i składników mineralnych w organizmie.

Suplement zalecany w szczególności osobom odczuwającym zmęczenie fizyczne i psychiczne, brak sił witalnych i energii do działania.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar