Kategorie

Vichy - kremy

Produkty do pielęgnacji twarzy marki Vichy – wysoka jakość dostępna dla Ciebie

Vichy to marka dobrze znana i ceniona, również w Polsce. Uznawana jest za jedną z bardziej godnych zaufania w kwestii kompleksowej pielęgnacji – zwłaszcza delikatnej skóry twarzy. Jej wyjątkowość stanowią unikalne receptury kosmetyków oparte o wodę termalną, nasyconą piętnastoma minerałami, którą wydobywa się ze źródła w miejscowości Vichy.

Początki marki to pierwsza połowa XX wieku, wtedy właśnie rozpoczęto wykorzystywanie medycznych właściwości wody w kosmetykach – tak została stworzona marka Vichy. Warto podkreślić, że to właśnie dzięki niej powstało nowe podejście do pielęgnacji oparte o typy skóry i  wspierane medycznie. Marka wierzy, że podstawa do skutecznej pielęgnacji to trafna diagnoza stanu twarzy, a w konsekwencji – określenie jej potrzeb i odpowiedź na nie.

1 - 24 z 32 produktów

Jaki krem Vichy będzie idealny dla Ciebie? Podpowiadamy

Szeroki wachlarz kosmetyków od Vichy to lata pracy nad optymalnymi składami produktów przeznaczonych do różnych typów skóry. Marka wie, że aby pielęgnacja była skuteczna, musi być kompleksowa, dlatego proponuje kremy na dzień, na noc, jak i specjalne preparaty pod oczy. Produkty na dzień stanowią podstawę pielęgnacji każdej cery. Najlepiej wprowadzić regularność w ich użytkowaniu i nakładać je każdego poranka, aby zwilżyć oraz odżywić komórki, wygładzając je i w efekcie – rozjaśniając. Wybierając krem na dzień od marki Vichy masz pewność, że dbasz o swoją twarz skutecznie a jednocześnie – delikatnie. Dobierz odpowiedni produkt według Twoich potrzeb i ciesz się kompleksową pielęgnacją.

Kremy na noc to uzupełnienie dziennej pielęgnacji, gdy Ty śpisz – Twoja cera wykorzystuje ten czas na regenerację. Możesz pomóc skórze twarzy odbudować się, dzięki zastosowaniu odpowiedniego preparatu na noc od Vichy. Stosowane regularnie pomogą pozbyć się niedoskonałości i zapewnią optymalny poziom nawilżenia. Wśród produktów Vichy znajdziesz również specyfiki przeznaczone do pielęgnacji niezwykle delikatnej i potrzebującej specjalistycznej opieki skóry pod oczami. Stosując krem pod oczy od Vichy zapewniasz sobie delikatną pielęgnację o skoncentrowanym działaniu. W zależności od swoich potrzeb, można wybrać ten o działaniu rozjaśniającym, likwidującym cienie pod oczami, nawilżającym lub redukującym zmarszczki

Istotne jest, aby dobrać odpowiednie produkty Vichy do swoich potrzeb – marka proponuje na przykład popularną serię Neovadiol, która przeznaczona jest do cery z widocznymi oznakami starzenia - szczególnie dla kobiet w trakcie i po menopauzie. Produkty z serii Slow Age mają na celu opóźnić pojawienie się oznak starzenia na skórze i przywrócić jej witalność.  Z kolei Mineral 89 to dzienna dawka wzmocnienia dla delikatnej i podatnej na negatywne czynniki środowiska twarzy. Posiadaczki cery wyjątkowo wrażliwej powinny zaś zainteresować się produktami Aqualia Thermal, które pielęgnują w oparciu o cenne minerały znajdujące się w wodzie termalnej i zapewniają aż do 48 godzin nawilżenia.

Kremy Vichy – pielęgnacja dla każdego rodzaju cery

Skóra na co dzień zmaga się z wieloma czynnikami, które w konsekwencji oddziałują na nią negatywnie. Upływ czasu stanowi tylko jeden z nich. Zanieczyszczenie powietrza, stres, zbyt mała ilość snu, niewłaściwa dieta, promieniowanie ultrafioletowe – to wszystko może tworzyć lub nasilać objawy problemów z cerą. Marka Vichy podkreśla, że najważniejsze w skutecznej pielęgnacji jest trafne zbadanie potrzeb i dostosowanie kosmetyków w zależności od nich. Dobranie odpowiedniego preparatu oraz regularna, konsekwentna i kompleksowa pielęgnacja pozwolą nie tylko utrzymać twarz w doskonałej kondycji, ale też przywrócić jej dawną witalność i blask.