Kategorie

Vivomixx

Sortuj według

Vivomixx – niezbędny w domowej apteczce

Żyjemy w ciągłym biegu i nasza dieta nie zawsze jest bogata we wszystkie potrzebne witaminy, mikroelementy oraz kultury bakterii. Zrównoważony poziom tych składników w organizmie zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie i nasze doskonałe samopoczucie, co z kolei wpływa na to, jak radzimy sobie z codziennymi wyzwaniami. Uzupełnianie diety suplementami, w których znajdują się szczepy żywych kultur bakterii jest w różnych sytuacjach koniecznością, dlatego w swojej domowej apteczce warto mieć produkt, kompleksowy poliprobiotyk.

Preparatów, które mogą pomóc nam w utrzymaniu prawidłowej flory bakteryjnej jest wiele, jednak zarówno w tym przypadku, jak i wielu innych – najlepiej sięgać po sprawdzone i polecane produkty. Vivomixx jest jednym z nich - warto również zwrócić uwagę, że posiada on w swoim składzie starannie wyselekcjonowane kultury bakterii, takie, które mają wpływ na zdrowie człowieka.

Pharmabest Vivomixx, 10 miliardów, 30 mikrokapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Pharmabest Vivomixx, 10 miliardów, 30 mikrokapsułek

44,79 zł
Pharmabest Vivomixx 112 miliardów, 10 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Pharmabest Vivomixx 112 miliardów, 10 kapsułek

38,99 zł
Pharmabest Vivomixx, 450 miliardów, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Pharmabest Vivomixx, 450 miliardów, 10 saszetek

75,99 zł
Pharmabest Vivomixx, 225 miliardów, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Pharmabest Vivomixx, 225 miliardów, 10 saszetek

50,99 zł
Pharmabest Vivomixx Krople, 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Pharmabest Vivomixx Krople, 5 ml

40,49 zł
Pharmabest Vivomixx Krople, 2 x 5 ml  - miniaturka zdjęcia produktu

Pharmabest Vivomixx Krople, 2 x 5 ml

48,89 zł

Probiotyki – dzięki nim zadbasz o swój żołądek

Probiotyki mają za zadanie dbać o równowagę flory przewodu pokarmowego. Ich pozytywny wpływ na zdrowie i odporność organizmu jest niepodważalny – zachwiana równowaga między korzystnymi a niekorzystnymi bakteriami skutkuje w zwiększonej podatności na infekcje. Dodatkowo dzięki nim możemy zapobiec chorobom układu pokarmowego oraz wpłynąć korzystnie na układ krążenia. Warto wiedzieć, że flora przewodu pokarmowego jest bardzo delikatna i łatwo może zostać zaburzona.

Negatywny wpływ mogą mieć antybiotyki, ale również stres, nieprawidłowa dieta oraz szereg innych czynników. Vivomixx to poliprobiotyk o wyjątkowo skoncentrowanym składzie. Jest pomocny w utrzymaniu prawidłowej mikroflory jelitowej, zapobiega również rozwojowi szkodliwych dla człowieka mikroorganizmów i grzybów. Preparat wspomaga także procesy trawienia oraz przyswajania składników odżywczych.

Jak stosować probiotyk Vivomixx?

Vivomixx szczególnie wskazany jest w przypadku rozmaitych zaburzeń żołądkowo-jelitowych (na przykład przy zapaleniach zbiornika jelitowego, stanach zapalnych jelit (IBD), biegunce spowodowanej radioterapią, schorzeniach czynnościowych jelit, antybiotykoterapii i innych polekowych zaburzeniach flory jelitowej, niealkoholowej chorobie stłuszczeniowej wątroby).

Preparat wykazuje również ogólny korzystny wpływ na rozwój naturalnej mikroflory bakteryjnej pochwy (pałeczki kwasu mlekowego i bifidobakterie). Vivomixx występuje w rozmaitych formach, dzięki czemu jego stosowanie można bez problemu dopasować do wieku i stylu życia. W zależności od formy suplementu diety zmienia się też sposób podawania, dlatego bardzo ważne jest, aby rzetelnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania przed zastosowaniem produktu.

Filtry

Producent
Cena
-
Postać
Kluczowy składnik
Wiek
Rejestracja