Hascoderm Lipożel, liposomalny żel do skóry trądzikowej, 30 g

Hascoderm Lipożel, liposomalny żel do skóry trądzikowej, 30 g

Kategorie

Hascoderm Lipożel, liposomalny żel do skóry trądzikowej, 30 g

Cena jednostkowa: 96,63 zł za 100 gram

Cena
28,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze!

Opis produktu

Hascoderm Lipożel jest żelem przeznaczonym do specjalistycznej pielęgnacji skóry ze zmianami trądzikowymi i przebarwieniami. Zawarty w żelu kwas azelainowy działa antybakteryjnie, przez co łagodzi zmiany trądzikowe i łojotokowe. Rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe i pigmentacyjne oraz wyrównuje koloryt skóry. Zawarte w żelu lipoosomy, w posaci fosfolipidowych mikrocząsteczek, uwalniają substancję aktywną dopiero w głębokich warstwach skóry, znacznie zwiększając skuteczność działania preparatu. Dzięki liposomalnej formule żelu oraz odpowiednio dobranym składnikom, preparat posiada bardzo dobre właściwości nawilżające, które korzystnie wpływają na skórę ze zmianami trądzikowymi, efektywnie poprawiając jej wygląd. Lekka żelowa konsystencja sprawia, że preparat łatwo się wchłania i utrzymuje nawilżenie skóry na stałym poziomie nie powodując nieprzyjemnego ściągania. Żel może być stosowany również pod makijaż.

Zastosowanie

Preparat polecany jest do skóry tłustej, łojotokowej ze zmianami trądzikowymi, wymagającej specjalistycznej pielęgnacji kosmetycznej. Można stosować w miejscach zmian na skórze twarzy, pleców, szyi i klatki piersiowej.

Sposób użycia

Po oczyszczeniu skóry preparatem oczyszczającym nałożyć niewielką ilość żelu w miejscu zmian trądzikowych lub przebarwień i delikatnie wmasować. Omijać okolice oczu. Stosować 2 razy dziennie.

Składniki (INCI)

Aqua, Propylene Glycol, Azelaic Acid (kwas azelainowy), Dimethicone, Carbomer, Lecithin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Rejestracja