Hemorex, sztyft na hemoroidy, 1 sztuka

ostatnia cena sprzedaży
29,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 29,99 zł za 1 sztuka
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Hemorex, sztyft na hemoroidy, 1 sztuka - opis produktu

Wyrób medyczny Hemorex jest sztyftem chłodzącym, wykonanym z wysokogatunkowego plastiku przy użyciu nowoczesnych technologii. Anatomiczny kształt cylindrycznej tubki i komfortowy rozmiar zapewniają wygodę użycia, przynosząc natychmiastową ulgę, kojąc ból i świąd wywołany przez dolegliwości hemoroidalne. Hemorex wykorzystuje system delikatnego chłodzenia - zawiera specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancje została szczelnie zamknięta w cylindrze sztyftu co uniemożliwia jej kontakt z ciałem i służy jedynie do przekazywania chłodu w ściśle określonym czasie i miejscu.
 
Zastosowanie: produkt jest polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku cierpiących na dolegliwości hemoroidalne. Szczególnie polecany dla: kobiet w okresie ciąży i po porodzie; osób, których zawód wymaga wielogodzinnego siedzenia oraz osób podnoszących duży ciężar; osób mających dietę ubogą w błonnik; osób z nadwagą wywołującą dolegliwości naczyniowe; osób z nadciśnieniem; alergików; diabetyków; sportowców; dla wegetarian i wegan.
 
Sposób użycia: przed każdym użyciem sztyft Hemorex musi być schłodzony (min. 2 godziny) w zamrażalniku. Każdorazowa doodbytnicza aplikacja powinna trwać 6-8 minut i może być powtarzana w ciągu dnia tyle razy ile to jest konieczne. Zaleca się aplikację minimum 2 razy dziennie przez co najmniej 14 dni - do ustąpienia ostrych objawów. Następnie liczbę aplikacji można stopniowo zmniejszać.
 
Producent: 
Korporacja Gazolina Sp z.o.o, 
ul.Jagiellońska 7,
14-220 Kisielice.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: