HI-TECH MEDICAL, niania elektroniczna, KT Baby Monitor

HI-TECH MEDICAL, niania elektroniczna, KT Baby Monitor

Kategorie

HI-TECH MEDICAL, niania elektroniczna, KT Baby Monitor

Cena jednostkowa: 109,99 zł za 1 sztukę

Cena
109,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Dzięki niani elektronicznej pozostają Państwo w stałym kontakcie z dzieckiem i są informowani o jego samopoczuciu o każdej porze. W ten sposób mają Państwo zawsze czujne ucho w pokoju dziecięcym bez zakłócania ważnego snu malucha. 

Niskie promieniowanie i energooszczędność dzięki zintegrowanemu trybowi ekonomicznemu Eco-Mode
Dzięki inteligentnej aktywacji poprzez hałas niania elektroniczna  włącza się tylko wtedy, gdy dziecko wydaje odgłosy. Dopóki żadne dźwięki nie są odbierane, niania elektroniczna pozostaje w trybie spoczynku. To minimalizuje nie tylko zużycie energii, ale zmniejsza również promieniowanie niani elektronicznej do 0%.

Dlaczego niania elektroniczna promieniuje?
Podobnie jak w telefonach komórkowych i bezprzewodowych niania elektroniczna poprzez promienie tworzy połączenie pomiędzy jednostką rodziców i dziecka. Im większy zasięg niani elektronicznej, tym powstaje większe promieniowanie, aby utrzymać połączenie.

Sposób użycia

Bezpieczne połączenie z czystym dźwiękiem dzięki analogowej technologii 2-kanałowej
Niania elektroniczna posiada dwa kanały częstotliwości do wyboru. Jest to szczególnie ważne, jeżeli obce sygnały zakłócają odbiór urządzenia. Dzięki prostej zmianie kanału KT BABY MONITOR może być przestawione ręcznie na inny kanał, aby w ten sposób uniknąć zakłóceń. Wysoce czuły mikrofon odbiera czysto i wyraźnie nawet bardzo ciche szmery. W ten sposób są Państwo natychmiast informowani o najmniejszej aktywności budzącego się dziecka.

Elastyczność w zastosowaniu dzięki zasięgowi 200m i praktycznemu klipsowi do paska
Przy zasięgu do 200m niania elektroniczna oferuje wystarczającą swobodę poruszania się w domu i ogrodzie, a mimo to gwarantuje doskonały przekaz dziecięcej aktywności. Dzięki poręcznej budowie i klipsowi do paska jednostka rodziców może być wygodnie mocowana na ubraniu bez ograniczania działania. W ten sposób rodzic ma obydwie ręce wolne, a mimo to niania elektroniczna jest zawsze w pobliżu.
Klips do paska przy jednostce dziecka może być w łatwy sposób odwrócony do góry i użyty jako uchwyt do zawieszenia. Dzięki temu niania elektroniczna może być również umieszczona na ścianie, jeżeli w pobliżu dziecięcego łóżka nie ma odpowiedniego miejsca na postawienie niani.

Bezpieczne stosowanie dzięki lampce kontrolnej

Niania elektroniczna jest wyposażona w lampkę kontrolną, która informuje Państwa od razu podwójnie. Jeżeli na przykład są Państwo otoczeni przez głośne hałasy, dodatkowo lampka LED pokazuje optycznie poprzez pomarańczowe miganie, kiedy Państwa maluch robi się niespokojny. Jeżeli baterie nie są już wystarczająco naładowane, jest to pokazywane poprzez długie, czerwone miganie lampki LED. Jeżeli dioda LED świeci się na zielono, można być pewnym, iż niania elektroniczna jest zastosowana optymalnie.

Niezależność od źródeł prądu dzięki opcjonalnemu zasilaniu bateryjnemu

Niania elektroniczna może być zasilana zarówno poprzez zasilacz jak i przy pomocy baterii. Przy zasilaniu bateryjnemu niania jest niezależna od źródeł prądu, dzięki czemu może być również stosowana mobilnie. Poprzez podłączenie do zawartych w komplecie zasilaczy baterie są ładowane bezpośrednio w niani elektronicznej. Jeżeli jednak kiedyś zapomniałoby się je naładować, niania jest gotowa w każdej chwili do użytku w zasilaniu sieciowym.

Specyfikacja techniczna

- analogowa technologia 2-kanałowa,
- zasięg do 200m,
- energooszczędna i o niskim promieniowaniu dzięki automatyce włączania,
- bezstopniowa regulacja głośności,
- wysoce czuły mikrofon,
- mała i poręczna z praktycznym klipsem do paska,
- optyczny sygnał LED,
- odbiornik może być przenoszony, dzięki poręcznym kształtom wygodnie mieści się w dłoni,
- opcjonalne zasilanie bateryjne jednostki rodziców,
- zasilanie sieciowe: zasilacze w zestawie,
- instrukcja obsługi w języku polskim,
- polska gwarancja producenta.

Zawartość opakowania

Niania 
Zasilacz sieciowy x 2
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja polska 12 -miesięcy 

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego