Kategorie

HIPP, Danie BIO, Kluseczki z pomidorami i cielęciną, po 11 miesiącu, 220 g

Cena jednostkowa: 4,13 zł za 100 gram

Cena
9,09 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Dania HiPP umożliwiają łagodne przejście od przecierów warzywnych do pożywienia o grubszej konsystencji, co na dalszych etapach rozwoju niemowlęcia ułatwia podawanie produktów zawierających delikatne cząsteczki jedzenia. Są to pełnowartościowe posiłki, które powinny zastępować jedno karmienie piersią lub mlekiem modyfikowanym w ciągu dnia. W drugim półroczu życia niemowlęta stopniowo uczą się przeżuwania i połykania pożywienia o grubszej konsystencji. Jest to ważne z punktu widzenia prawidłowo zbilansowanej diety, ponadto przyczynia się do ćwiczenia mięśni policzków i ust, co w konsekwencji korzystnie wpływa na naukę mowy w przyszłości. HiPP Kluseczki z pomidorami i cielęciną BIO to pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny przeznaczony dla niemowląt po 11. miesiącu życia. Dzięki obecności oleju rzepakowego BIO dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3. Danie o konsystencji przecieru. Dla zachowania pełni smaku i wartości odżywczej jego składniki są łagodnie gotowane na parze.  

Zastosowanie

Dla niemowląt po 11. miesiącu życia.

Sposób użycia

Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w "kąpieli wodnej" lub kuchence mikrofalowej. Przed podaniem wymieszaj posiłek plastikową łyżeczką i dokładnie sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka.

Składniki

Warzywa* 34% (pomidory* 22%, marchew*, seler*, cebula*); woda, gotowany makaron* pszenny 19%; mięso cielęce* 8,1%; mąka pszenna*; olej rzepakowy* 2,5%; sól jodowana; przyprawy*.

 
* z rolnictwa ekologicznego
 
100g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 295kJ/70kcal
- tłuszcz 3,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g, kwasy tłuszczowe jednonienasycone 1,9g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone 0,8g; węglowodany 7,3g w tym cukry 1g; błonnik pokarmowy 0,8g; białko 2,9g; sól 0,28g; sód <0,11g; jod 5µg (7%)*; kwas alfa-linolenowy (Omega-3) 0,17g.
 
220g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 649kJ/155kcal
- tłuszcz 6,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,9g, kwasy tłuszczowe jednonienasycone 4,2g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone 1,8g; węglowodany 16,1g w tym cukry 2,2g; błonnik pokarmowy 1,8g; białko 6,4g; sól 0,062g; sód 0,024g; jod 11µg (16%)*; kwas alfa-linolenowy (Omega-3) 0,37g.

Ważne wskazówki

Bez składników modyfikowanych genetycznie.
Bez dodatku aromatów, zagęstników, składników pochodzenia mlecznego.
Nie zawiera dodatku substancji konserwujących, barwników, składników modyfikowanych genetycznie. 
Zadbaj o higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe "klika" przy pierwszym otwarciu.
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia  swojego dziecka.
Produkt powinien być tylko jednym z elementów zróżnicowanej diety niemowlęcia.
Nie może być stosowany jako produkt zastępujący mleko kobiece w ciągu sześciu pierwszych miesięcy życia.
Decyzję o rozpoczęciu żywienia uzupełniającego w tym o jakimkolwiek odstępstwie od wieku sześciu miesięcy, należy podjąć wyłącznie za radą niezależnych osób posiadających kwalifikacje w dziedzinie medycyny żywienia lub farmacji.
Mogą zawierać śladowe ilości jaj.

Zawartość netto

220g

Producent

HiPP Polska Sp. z o.o.,
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa

Cechy produktu

Wiek
Rejestracja