HIPP BabySanft, krem ochronny na odparzenia, ultra-sensitive, 75ml

HIPP BabySanft, krem ochronny na odparzenia, ultra-sensitive, 75ml

ostatnia cena sprzedaży
17,79 Cena brutto
Cena jednostkowa: 23,72 zł za 100 ml
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: HIPP

HIPP BabySanft, krem ochronny na odparzenia, ultra-sensitive, 75ml - opis produktu

Krem ochronny na odparzenia dla dzieci od 1. dnia życia łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie skóry narażonej na długi kontakt z wilgocią.

Dzięki wysokiej zawartości tlenku cynku krem wiąże wilgoć i tworzy na skórze pod pieluszką skuteczną barierę ochronną. Tlenek cynku zapobiega odparzeniom i zmniejsza ryzyko rozwoju niepożądanych drobnoustrojów. Jednocześnie, wysoka zawartość pantenolu działa łagodząco i wspiera regenerację skóry. Ekologiczny olejek migdałowy pozyskiwany jest z migdałów pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Ze względu na swój skład zaliczany jest do najwartościowszych olejków pielęgnacyjnych, gdyż jest bogaty w przyjazne dla skóry nienasycone kwasy tłuszczowe, które w wyjątkowy sposób pielęgnują i chronią. Olejek migdałowy jest dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę dzięki czemu wspaniale nadaje się do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt.

Wskazania: pielęgnacja delikatnej skóry pupy dzieci i niemowląt skłonnej do podrażnień, odparzeń i zaczerwienienia; do stosowania od 1. dnia życia. Idealny także jako krem ochronny dla zmęczonej i podrażnionej skóry osób dorosłych.

Sposób użycia: nakładać wielokrotnie w ciągu dnia - po każdej zmianie pieluszki. Krem pozostawia białą warstwę ochronną. Wyjątkowo lekka konsystencja kremu pozwala nakładać go delikatnie opuszkami palców.

Składniki aktywne: panthenol, cynk, naturalny olej migdałowy, gliceryna.

Produkt nie zawiera oleju mineralnego.
Nieperfumowany.
Bez olejków eterycznych - niektóre z nich mogą być przyczyną alergii.
Bez substancji konserwujących, emulgatorów PEG, parabenów, bez surowców pochodzenia zwierzęcego.
Dobrze tolerowany przez skórę - potwierdzone dermatologiczne.