HydroVag, soecjalistyczna emulsja do higieny intymnej dla kobiet 40+, 150 ml

HydroVag, soecjalistyczna emulsja do higieny intymnej dla kobiet 40+, 150 ml

Cena: 16,69 zł

Cena jednostkowa: 11,13 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: BIOMED-KRAKÓW

HydroVag, soecjalistyczna emulsja do higieny intymnej dla kobiet 40+, 150 ml - opis produktu

Hydrovag emulsja do higieny intymnej 40+ to specjalistyczny kosmetyk do codziennej pielęgnacji i higieny okolic intymnych. Delikatnie myje i pielęgnuje. Nawilża oraz zmniejsza uczucie suchości i dyskomfortu (napięcie, świąd, pieczenie). Łagodzi podrażnienia i koi. Neutralizuje nieprzyjemny zapach, pozostawiając na długo uczucie czystości, świeżości i komfortu. Wygodny dozownik ułatwia aplikację i zapewnia higieniczne użycie. Zawarte w produkcie metabolity bakterii z rodzaju Lactobacillus chronią okolice intymne przed rozwojem niekorzystnych bakterii i wspomagają utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej. Hialuronian sodu (nisko i wysokocząsteczkowy) utrzymuje prawidłowe nawilżenie oraz odżywienie delikatnej i wrażliwej skóry okolic intymnych. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej i bawełny działają odżywczo na delikatną skórę okolic intymnych. Ekstrakt z kory dębu działa odżywczo i ściągająco. Pantenol i alantoina skutecznie odżywiają, łagodzą podrażnienia i przyspieszają procesy regeneracji skóry. Gliceryna wykazuje doskonały efekt nawilżenia oraz znosi dyskomfort związany z suchością. Kwas mlekowy silnie nawilża oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH, zapewniając tym samym naturalną ochronę okolic intymnych przed rozwojem niekorzystniej mikroflory bakteryjnej. Substancje myjące łagodnie myją i nie podrażniają skóry.

Wskazania: pielęgnacja i higiena okolic intymnych dla kobiet powyżej 40. roku życia.

Sposób użycia: przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć pompkę do pojawienia się emulsji. Niewielką ilość produktu nanieść na czystą dłoń, rozcieńczyć wodą, umyć miejsca intymne, a następnie dokładnie spłukać bieżącą wodą. Stosować do codziennej pielęgnacji.

Główne składniki: metabolity bakterii z rodzaju Lactobacillus, hialuronian sodu (nisko i wysokocząsteczkowy), ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, ekstrakt z bawełny, ekstrakt z kory dębu, pantenol, alantoina, gliceryna, kwas mlekowy, substancje myjące.