Kategorie
Krótkie daty
Ibuprom Zatoki Tabs 200mg+6,1mg, 12 tabletek KRÓTKA DATA
Krótkie daty

Ibuprom Zatoki Tabs 200mg+6,1mg, 12 tabletek KRÓTKA DATA

4,59 Cena brutto
Data ważności produktu: 2019-07-31

Rodzaj: Lek

Producent: USP

Ibuprom Zatoki Tabs 200mg+6,1mg, 12 tabletek KRÓTKA DATA - opis produktu

Wskazania: lek Ibuprom Zatoki Tabs w formie tabletek skutecznie zwalcza przyczyny oraz główne dolegliwości towarzyszące chorym zatokom, takie jak: bóle głowy, bóle i niedrożność zatok, gorączka, katar, udrażnia nos, ułatwia oddychanie.

Skład: 1 tabletka zawiera substancję czynne: ibuprofen 200mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharozę i tartrazynę (E102).

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie: dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 2 tabletki co 8 godzin (3 razy na dobę). Należy zachować co najmniej 4-godzinną przerwę pomiędzy dawkami. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.

Przeciwwskazania: nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat, uczulenie na którykolwiek ze składników leku.


Ibuprom Zatoki Tabs– ulotka dla pacjenta


Ulotka produktu Ibuprom Zatoki Tabs do pobrania w PDF tutaj.