Kategorie
Iladian Direct plus, 10 tabletek dopochwowych

Iladian Direct plus, 10 tabletek dopochwowych

15,49 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: AFLOFARM

Grupa: iladian

Iladian Direct plus, 10 tabletek dopochwowych - opis produktu

Iladian Direct tabletki dopochwowe to wyrób medyczny, który ma na celu przywrócenie oraz utrzymywanie fizjologicznego pH pochwy. Preparat działa leczniczo w infekcjach grzybiczych, bakteryjnych oraz pochodzenia mieszanego. Stosowany profilaktycznie pomaga zapobiec rozwojowi zakażeń.

Zastosowanie: wyrób jest polecany jako środek pomocniczy w leczeniu stanów zapalnych pochwy oraz w łagodzeniu takich dolegliwości, jak: swędzenie, suchość pochwy i uczucie napięcia błony śluzowej. Iladian Direct jest dedykowany także w trakcie terapii antybiotykami oraz kobietom regularnie uczęszczającym na basen, korzystającym z jacuzzi, solarium oraz sauny.

Sposób użycia: preparat przeznaczony wyłącznie do stosowania dopochwowego. Zaleca się stosowanie 1 tabletki raz dziennie (najlepiej na noc) przez okres 7-8 dni. Profilaktycznie można stosować 1 tabletkę dopochwową 2 razy w tygodniu.

Składniki: kwas L-askorbinowy, inulina, witamina E, kwas hialuronowy oraz substancje pomocnicze.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu, na uszkodzone błony śluzowe, w przypadku występowania upławów z krwią (należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem), jednocześnie z innymi preparatami do stosowania dopochwowego.

Ważne wskażówki:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla  dzieci, w oryginalnym opakowaniu.
Przechowywać w temperaturze od 15°C do 25°C.
Iladian direct plus należy chronić od światła i wilgoci.

Producent:
AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice.