Kategorie

Iladian Direct plus, 10 tabletek dopochwowych

Cena
15,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Iladian Direct tabletki dopochwowe to wyrób medyczny, który ma na celu przywrócenie oraz utrzymywanie fizjologicznego pH pochwy. Preparat działa leczniczo w infekcjach grzybiczych, bakteryjnych oraz pochodzenia mieszanego. Stosowany profilaktycznie pomaga zapobiec rozwojowi zakażeń.

Zastosowanie

Wyrób jest polecany jako środek pomocniczy w leczeniu stanów zapalnych pochwy oraz w łagodzeniu takich dolegliwości, jak: swędzenie, suchość pochwy i uczucie napięcia błony śluzowej. Iladian Direct jest dedykowany także w trakcie terapii antybiotykami oraz kobietom regularnie uczęszczającym na basen, korzystającym z jacuzzi, solarium oraz sauny.

Sposób użycia

Preparat przeznaczony wyłącznie do stosowania dopochwowego. Zaleca się stosowanie 1 tabletki raz dziennie (najlepiej na noc) przez okres 7-8 dni. Profilaktycznie można stosować 1 tabletkę dopochwową 2 razy w tygodniu.

Składniki

Kwas L-askorbinowy, inulina, witamina E, kwas hialuronowy oraz substancje pomocnicze.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu, na uszkodzone błony śluzowe, w przypadku występowania upławów z krwią (należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem), jednocześnie z innymi preparatami do stosowania dopochwowego.

Ważne wskazówki

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla  dzieci, w oryginalnym opakowaniu.
Przechowywać w temperaturze od 15°C do 25°C.
Iladian direct plus należy chronić od światła i wilgoci.

Producent

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice.