IOSSI, peeling cukrowy do ciała, różowa sól himalajska, energetyzująca trawa cytrynowa, 250ml

IOSSI, peeling cukrowy do ciała, różowa sól himalajska, energetyzująca trawa cytrynowa, 250ml

56,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 22,80 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: IOSSI

IOSSI, peeling cukrowy do ciała, różowa sól himalajska, energetyzująca trawa cytrynowa, 250ml - opis produktu

IOSSI peeling cukrowy do ciała z różową solą himalajską i trawą cytrynową doskonale złuszcza naskórek, wygładza skórę i pozostawia ją nawilżoną i elastyczną. Stosowany rano działa energetyzująco i odświeżająco. Odżywiona nim skóra odzyskuje swój blask, pozostaje długo pachnąca olejkami eterycznymi. Nasycona i odpowiednio natłuszczona nie potrzebuje już balsamu.

Wskazania: złuszczenie naskórka, wygładzenie i nawilżenie skóry.

Sposób użycia: okrężnym ruchem wmasuj w wilgotną skórę i dokładnie spłucz ciepłą wodą. Ze względu na zawartość soli nie należy stosować na uszkodzoną skórę. Eteryczne olejki cytrusowe mogą działać fototoksycznie dlatego nie stosuj peelingu bezpośrednio przed wyjściem na słońce.

Główne składniki: cukier, różowa sól himalajska, masło shea, olej z pestek moreli, olej z pestek winogron, olej ryżowy, łupiny orzechów, gliceryna kosmetyczna, kwas dehydrooctowy i alkohol benzylowy (naturalny konserwant), mielony hibiskus, witamina E, olejek eteryczny z trawy cytrynowej, olejek eteryczny z grejpfruta, olejek eteryczny copaiba, olejek eteryczny z róży geranium.