Końcówki serii

Irygator do nosa Rino Shower, Pic Solution, 1 sztuka

36,89 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: ARTSANA

Irygator do nosa Rino Shower, Pic Solution, 1 sztuka - opis produktu

Rozpylający irygator do nosa idealnie nadający się do płukania jamy nosowej i nosowo-gardłowej. Usuwa wydzieliny, śluz i zalegający katar. Wytwarzane przez Rino Shower cząsteczki posiadają średnicę odpowiednią do irygacji górnych dróg oddechowych. Dzięki specjalnej końcówce „2 w 1”, Rino Shower może być stosowany u osób dorosłych i dzieci-jedno urządzenie dla całej rodziny. Dla większej higieny i wygody terapii posiada także wbudowany pojemnik na wydzieliny. Irygator cechuje się: końcówką typu „2 w 1”, higieną i wygodą, wbudowany został pojemnik na wydzieliny, pojemność zbiornika na roztwór do irygacji: 20 ml, regulacja intensywności strumienia, prosta obsługa jednym przyciskiem, łatwe czyszczenie.

Zastosowanie: nawilżanie i oczyszczanie jamy nosowej, nosogardzieli. Usuwa wydzieliny, śluz i zalegający katar.
 
Sposób użycia: odkręcamy dolny zbiornik irygatora. Wypełniamy go roztworem soli fizjologicznej lub innej substancji leczniczej zaleconej do tego typu terapii przez lekarza. Wybieramy odpowiednią stronę końcówki irygatora poprzez jej obrócenie-większy stożek dla osoby dorosłej, mniejszy dla dziecka. Podpinamy Rino Shower do przewodu powietrznego inhalatora i uruchamiamy inhalator. Przykładamy Rino Shower wybraną końcówką do komory nosowej, naciskamy przycisk umieszczony na korpusie irygatora i rozpoczynamy irygację raz jednej, raz drugiej komory nosa. Emitowany przez Rino Shower strumień dociera głęboko do wnętrza jam nosowych, nawilżając śluzówki i rozrzedzając zalegające wydzieliny, które podczas irygacji spływają z komór nosa wprost do specjalnego pojemnika w górnej części irygatora.
 
Ważne wskazówki:
Irygator rozpylający powinien być opróżniony i wyczyszczony po każdym użyciu tak, aby uniknąć powstania osadu, który mógłby ujemnie wpłynąć na poprawność funkcjonowania urządzenia.
 
Gwarancja: 2 lata.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: