Krótkie daty
IWOSTIN Sensitia, krem ochronny na zimę z lipidami SPF15, 50ml KRÓTKA DATA
Krótkie daty

IWOSTIN Sensitia, krem ochronny na zimę z lipidami SPF15, 50ml KRÓTKA DATA

26,96 Cena brutto
Cena jednostkowa: 53,92 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny
Data ważności produktu: 2020-04-30

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: IWOSTIN

Pozostałe wersje tego produktu

IWOSTIN Sensitia, krem ochronny na zimę z lipidami SPF15, 50ml KRÓTKA DATA - opis produktu

Preparaty Iwostin Sensitia są przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Dogłębnie nawilżają skórę, docierając do głębokich warstw naskórka. Doskonale się wchłaniają, pozostawiając na skórze ochronny film lipidowy. Skutecznie wygładzają i regenerują skórę. Krem ochronny na zimę z lipidami SPF15 na zimę przeznaczony do uzupełniania niedoboru lipidów. Zmiękcza i odżywia skórę przywracając jej naturalną funkcję ochronną. Tworzy na skórze delikatny film, skutecznie zabezpieczając przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych m.in. mrozu i wiatru. Rekomendowany do stosowania u dzieci i niemowląt powyżej 3. miesiąca życia. Polecany jest również osobom uprawiającym sporty zimowe. Krem skutecznie chroni przed mrozem i promieniowaniem UVA i UVB.

Wskazania: codzienna pielęgnacja i ochrona każdego rodzaju skóry narażonej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Szczególnie zalecane jest stosowanie Kremu ochronnego z lipidami na zimę przed każdym wyjściem na mróz. Zalecany do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt powyżej 3. miesiąca życia.

Sposób użycia: niewielką ilość Kremu ochronnego z lipidami na zimę Iwostin Sensitia równomiernie rozprowadzić na partiach skóry narażonych na wpływ czynników zewnętrznych. Powtarzać aplikację kilkakrotnie w ciągu dnia.

Składniki aktywne: Phytowax, Filtry UVB: SPF 15, Olej macadamia.