Kategorie

Iwostin Solecrin, pianka kojąca z D-pantenolem, 150 ml KRÓTKA DATA

Cena jednostkowa: 6,01 zł za 100 mililitrów

Cena
9,02 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Data ważności produktu: 2021-02-28

Opis produktu

Szybkie  działanie nawilżająco-kojące pianki jest bardzo istotne w przypadku podrażnienia skóry, powstałego w wyniku nadmiernego działania na nią promieniowania UV czy wysokiej temperatury. Preparat nie bieli skóry, nie zatyka porów i jest odporna na działanie potu. Nie daje uczucia lepkości/kleistości skóry po użyciu. Dobrze rozprowadza się na skórze i odpowiednio wchłania. Przynosi natychmiastową ulgę skórze po ekspozycji na słońcu. Tworzy na jej powierzchni delikatny, kojąco-nawilżający film, minimalizujący uczucie dyskomfortu. Zmniejsza widoczność zaczerwienień i zapobiega powstawaniu podrażnień. Daje odczucie natychmiastowego wyraźnego i długotrwałego nawilżenia. Widocznie wygładza i poprawia kondycję skóry. Preparat zawiera specjalnie dobrane do potrzeb skóry wrażliwej, połączenie składników łagodząco-odżywczych: alantoiny oraz D-pantenolu w wysokiej koncentracji.  

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Zaawansowana pielęgnacja skóry twarzy i ciała po ekspozycji na słońce oraz w stanach jej podrażnienia czy nadmiernego przesuszenia. Dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Sposób użycia

Rozprowadzić równomiernie na skórze, w przypadku silnego podrażnienia: nanieść piankę na podrażnione miejsce i pozostawić przez 10 minut, następnie rozprowadzić na skórze. Należy omijać okolice oczu. Stosować każdorazowo po opalaniu lub częściej jeśli zachodzi taka potrzeba.