JOANNA PowerHair, ampułki wzmacniające, 4x10ml

JOANNA PowerHair, ampułki wzmacniające, 4x10ml

ostatnia cena sprzedaży
10,69 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,67 zł za 1 sztuka
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: JOANNA

JOANNA PowerHair, ampułki wzmacniające, 4x10ml - opis produktu

Ampułki wzmacniające dzięki odpowiednio dobranej recepturze ułatwiają wnikanie substancji aktywnych do wnętrza mieszków włosowych. Ampułki wzmacniają włosy i stymulują ich wzrost.

Zawarte w produkcie alfa-hydroksykwasy ułatwiają wnikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego. Trimetylglicyn - dzięki niemu do cebulek włosowych zostaje dostarczona energia, potrzebna do prawidłowego wzrostu włosa. Hexapeptyd ułatwia zakotwiczenie cebulki włosowej w skórze głowy. Ekstrakty z drzewa chininowego, arniki i żeń-szenia stymulują mikrokrążenie powierzchniowe skóry głowy, zapewniając jej optymalną rewitalizację. Witaminy o właściwościach antyoksydacyjnych skutecznie chronią włosy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Wskazania: słabe, cienkie włosy z tendencją do wypadania.

Sposób użycia: złam ampułkę i wylej jej zawartość na dłonie. Nanieś bezpośrednio na skórę głowy i delikatnie wcieraj u nasady włosów przez kilka minut. Pozostaw bez spłukiwania. Zaleca się codzienne stosowanie, najlepiej wieczorem.

Składniki aktywne: alfa-hydroksykwasy, trimetylglicyn, hexapeptyd, ekstrakt z drzewa chininowego, ekstrakt z arniki, ekstrakt z żeń-szenia, witaminy o właściwościach antyoksydacyjnych.

Nie stosować na podrażniona skórę głowy oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników kuracji.