Kategorie

Kailas Ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne, 8 g

Cena jednostkowa: 183,63 zł za 100 gram

Cena
14,69 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Produkt polecany do pielegnacji skóry łojotkowej, trądzikowej, z przebarwieniami. Zalecany także przy problemach z nadmiernie wysuszoną i pękającą skórą oraz przy nadmiernym rogowaceniu skóry. Kilas łagodzi skutki ukąszeń owadów, otarć oraz podrażnień skóry np. po goleniu i depilacji. W tradycji ajuwerdyjskiej stosowany również przy: łuszczycy, hemoroidach, grzybicy, kurzajkach, oparzeniach, odleżynach, opuchnięciach.

Wyjątkowa skuteczność i szerokie spektrum działania kremu Kailas wynika z tego, iż do jego produkcji używa się wielu rzadkich esencji ziołowych pochodzących z dziewiczo czystych terenów Himalajów, jak również jest to zasługa prastarej ajurwedyjskiej metody łączenia esencji ziołowych w odpowiedniej kolejności i w specjalnych proporcjach, dzięki czemu uzyskuje się zwielokrotnienie ich mocy.

Zastosowanie

Ukąszenia owadów, otarcia, podrażnienia skóry np. po goleniu i depilacji, przy łuszczycy, hemoroidach, grzybicy, trądziku, egzemach skórnych, oparzeniach, odleżynach.

Sposób użycia

2-3 razy dziennie w ciągu dnia na wymagające kuracje części ciała nałożyć warstwę kremu. Zabieg kontynuować przez okres niezbędny do zlikwidowania problemu pielęgnacyjnego.