Kategorie

Leki na gorączkę i ból u dziecka

Sortuj według
Wyczyść wszystkie filtry
Pedicetamol 100 mg/ ml, roztwór doustny dla dzieci i niemowląt od urodzenia, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Pedicetamol 100 mg/ ml, roztwór doustny dla dzieci i niemowląt od urodzenia, 30 ml

11,49 zł
Paracetamol Farmina 50 mg, czopki dla niemowląt, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Farmina 50 mg, czopki dla niemowląt, 10 sztuk

7,29 zł
Pedicetamol 100 mg/ ml, roztwór doustny dla dzieci i niemowląt od urodzenia, 60 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Pedicetamol 100 mg/ ml, roztwór doustny dla dzieci i niemowląt od urodzenia, 60 ml

16,49 zł
Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna dla dzieci od urodzenia, smak truskawkowy, 150 g - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna dla dzieci od urodzenia, smak truskawkowy, 150 g

9,89 zł

Podkategorie

Cofnij do Zdrowie dziecka

Filtry

Producent
Cena
-
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Rejestracja