Khadi, henna ziołowa, czerń, 100g

Khadi, henna ziołowa, czerń, 100g

Cena: 37,99 zł

Cena jednostkowa: 37,99 zł za 100 g
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: NITAI

Khadi, henna ziołowa, czerń, 100g - opis produktu

Henna Khadi to farba ziołowa, która nadaje włosom intensywnego koloru w odcieniu ciepłej czerni. Po koloryzacji przy pomocy ziołowej henny włosy są wyraźnie wzmocnione, odżywione i przepięknie błyszczą. Farb Khadi można używać tak często, jak zajdzie potrzeba. Nie zawierają chemicznych składników, zatem nie niszczą struktury włosa. Farbując włosy co 3-4 tygodnie nie musisz się martwić, że im szkodzisz. Farby Khadi zawierają również zioła ajurwedyjskie, które poprawiają ogólny stan włosów i zwiększają objętość. Ziołowe farby Khadi nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy ani chemikaliów. Nie zawierają sztucznych barwników lub zapachów. 
 
Wskazania: koloryzacja włosów. Wyłącznie do użytku zewętrznego.
 
Sposób użycia: umyj włosy szamponem bez silikonów. Odpowiednią ilość proszku zalej ciepłą wodą o temp. ok. 50°C, wymieszaj do uzyskania konsystencji gęstej śmietany. Kiedy mikstura ostygnie, wciąż jeszcze ciepłą nałóż na włosy. Włosy owiń folią i ciepłym ręcznikiem. Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin. Spłucz włosy ciepłą wodą. Kolor, w wyniku procesu utleniania, ściemnieje i uzyska intensywniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.
 
Składniki aktywne: zioła ajurwedyjskie.

Nastąpiła zmiana szaty graficznej. Skład nie uległ zmianie. Produkty ze starą szatą graficzną wydawane będą do wyczerpania zapasów.