Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Kreon Travix 150 mg, 50 kapsułek

Cena
29,99 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Wskazania

Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki u dzieci i dorosłych.

Skład

1 kapsułka zawiera: 150mg pankreatyny o zawartości enzymów: 10 000 j. Ph. Eur. lipazy, 8 000 j. Ph. Eur. amylazy i 600 j. Ph. Eur. proteaz; pozostałe składniki to: makrogol 4000, hypromelozy ftalan, dimetykon 1000, alkohol cetylowy, trietylu cytrynian; skład kapsułki żelatynowej: żelatyna, żela III tlenek bezwodny (E172), żelaza III tlenek uwodniony (E172), żelaza II,III tlenek (E172), tytanu dwutlenek (E171), sodu laurylosiarczam.

Działanie

Trawienie pokarmów przechodzących przez jelito cienkie człowieka przez enzymy zawarte w leku.

Dawkowanie

Należy zawsze przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem. Lekarz dostosuje dawkę do potrzeb pacjenta. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wczesne stadium ostrego zapalenia trzustki.Preparat może być stosowany w ciąży i okresie karmienia piersią jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja
Lek

Kreon 10000 – remedium na problemy trawienne

Problemy z trawieniem pokarmów oraz przykre dolegliwości, które im towarzyszą, dotykają dorosłych, ale też i dzieci. Kreon Travix to dostępne bez recepty panaceum, zaprojektowane z myślą o wsparciu przy problemach trawiennych. Jego właściwości skupiają się wokół aktywnego działania enzymów trzustkowych – przeznaczony jest szczególnie dla osób z objawami zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki. Warto podkreślić, że jest to lek odpowiedni zarówno dorosłych, jak i młodszych osób.

Jaki lek na trawienie? Kreon Travix!

Działanie preparatu Kreon Travix zawdzięczamy pankreatynie, jest to mieszanka enzymów umożliwiająca odpowiednie trawienie tłuszczów, skrobi oraz białek. Enzymy te zostają uwalniane w żołądku, następnie wykazując aktywne działanie w jelitach – dzięki nim możliwe jest trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Działanie preparatu oscyluje wokół dolegliwości związanych z trzustką, stanowi on remedium w sytuacjach, gdy narząd ten nie produkuje wystarczającej ilości enzymów potrzebnych do trawienia pokarmu.