Kategorie

Krople żołądkowe z papaweryną, 35 ml

Cena
5,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Wskazania

Niestrawność i brak łaknienia.

Skład

100 g:Valerianae tinct. 24,9g, Menthae pip. tinct. 24,9g, Amara tinct. 24,9 g, ex: Gentianae radice, Menyanthidis folio, Auranti amari pericarpio (60,0cz., 60,0cz., 50,0cz.), Hyperici tinct. 24,9g, Papaverini hydrochloridum 0,4g. Produkt zawiera 67-74% obj. etanolu.

Działanie

Rozkurczowe.

Dawkowanie

W niestrawności doustnie jednorazowo ok. 2,5ml, co odpowiada 1/2 łyżeczki preparatu w 1/4 szklanki wody lub na cukier, w przypadku wystąpienia dolegliwości. W przypadku braku łaknienia ok. 2,5ml, co odpowiada 1/2 łyżeczki preparatu w 1/4 szklanki wody lub na cukier, 30minut przed jedzeniem  3-4  dziennie. Nie stosować po ulywie terminu ważności.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki preparatu. Nie zaleca się stosować u dzieci poniżej 18 lat. Ze względu na zawartość nalewki z ziela dziurawca po przedawkowaniu produktu należy unikać promieni słonecznych i promieniowania UV (solarium).

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu