LA ROCHE-POSAY Substiane Riche, odbudowująca pielęgnacja przeciwstarzeniowa dla skóry normalnej i suchej, 40ml

LA ROCHE-POSAY Substiane Riche, odbudowująca pielęgnacja przeciwstarzeniowa dla skóry normalnej i suchej, 40ml

Cena: 103,99 zł

Cena jednostkowa: 259,98 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: LA ROCHE-POSAY

LA ROCHE-POSAY Substiane Riche, odbudowująca pielęgnacja przeciwstarzeniowa dla skóry normalnej i suchej, 40ml - opis produktu

Odbudowująca pielęgnacja przeciwstarzeniowa dla skóry normalnej i suchej w formie kremu, przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej. Formułę kremu tworzą takie składniki jak Linactyl i Pro-xylane, znane ze swoich regenerujących i przeciwstarzeniowych właściwości. Arginina i seryna to aminokwasy, które naturalnie występują w skóze. Wychwytują i wiążą wodę na powierzchni skóry, aby przywrócić jej optymalne nawilżenie. Woda termalna z La  Roche-Posay koi i łagodzi skórę oraz zmniejsza jej reaktywność. Poprzez regularne stosowanie kremu skóra staje się widocznie wygładzona, wyraźnie ujędrniona i odżywiona. Dla przyjemności stosowania, produkt posiada bogatą konsystencję, by pozostawiać skórę nawilżoną i pełną komfortowego uczucia.

Wskazania: pełna terapia przeciwstarzeniowa dla skóry dojrzałej. Substiane przeciwdziała suchości skóry i wiotczeniu rysów twarzy.
 
Sposób użycia: nakładać na oczyszczoną skórę twarzy.
 
Główne składniki: Pro-Xylane, Linactyl, woda termalna z La Roche-Posay.