Kategorie

Labhome Babycheck-1, WB test ciążowy z krwi pozyskanej z nakłucia palca, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 20,99 zł za 1 sztukę

Cena
20,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Test ciążowy z krwi służy do badania obecności hormonu hCG w krwi z nakłucia palca. Test hCG z krwi można wykonać o każdej porze dnia. Test zapewnia wykrycie nawet bardzo wczesnej ciąży, już kilka dni po zapłodnieniu. Jest ultraczuły. Dokładność testu wynosi ponad 98%. Wynik pozytywny oznacza ciążę (norma hCG zgodna z rekomendacjami WHO).

Zastosowanie

Do wczesnego wykrywania ciąży.

Sposób użycia

Dokładnie umyj ręce i osusz. Wyciągnij z opakowania wszystkie elementy testu. Następnie rozerwij aluminiową saszetkę i wyjmij płytkę testową oraz pipetę do pobrania krwi. Przygotuj nakłuwacz nie dotykając przycisku uwalniającego. Przekręć szarą nakrętkę, aż poczujesz, że oddziela się od nakłuwacza - nie ciągnij! Następnie kontynuuj przekręcanie (2-3 obroty), zdejmij i wyrzuć szarą nakrętkę. Dociśnij mocno nakłuwacz do palca i naciśnij przycisk zwalniający lancet. Pobierz krew do pipety (nie ściskaj wybrzuszenia pipety!), przyłóż koniec pipety do kropli krwi, która swobodnie będzie migrować do linii wyznaczonej na pipecie. Przenieś pobraną krew nanieś do dołka próbkowego na płytce testowej i dodaj diluent. Po upływie 5 min odczytaj wynik testu zgodnie z wskazówkami zawartymi w instrukcji.

Ważne wskazówki

Test jednorazowego użytku.
W przypadku wczesnej ciąży - test ciążowy z krwi pozwala uzyskać znacznie mniejszy odsetek wyników fałszywie negatywnych, niż w przypadku testów z moczu.

Zawartość opakowania

- 1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca (1 test, 1 saszetka z pochłaniaczem wilgoci),
- 1 sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania próbek krwi,
- 1 butelka z zakraplaczem zawierająca 1ml diluentu (rozcieńczalnika),
- 1 ulotka z instrukcją użytkowania.

Producent

VEDA.LAB
Rue de l'Expansion
61000 Cerise, France

Dystrybutor

ZBADAJSIE Sp. z o.o.
ul. Norwida 1/2
48-300 Nysa