Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Laboratoria PolfaŁódź Paracetamol 500 mg, 10 tabletek

Cena
3,49 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych, oraz stomatologicznych. Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Skład

1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze: sorbitol (170 mg).

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa
przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni) - 8 tabletek w dawkach podzielonych, przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni) - 5 tabletek w dawkach podzielonych. Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Choroba alkoholowa.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja
Lek