LaciBios Femina, 10 kapsułek

LaciBios Femina, 10 kapsułek

Cena: 23,49 zł

Cena jednostkowa: 23,49 zł za 10 kapsułek
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: EXELTIS

LaciBios Femina, 10 kapsułek - opis produktu

 

Lacibios femina zawiera wyjątkową kompozycję 2 szczepów bakterii probiotycznych. Unikalna technologia produkcji chroni bakterie Lactobacillus zawarte w preparacie przed działaniem kwasu żołądkowego. 
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki przeznaczone dla: kobiet w ciąży, karmiących piersią, stosujących antykoncepcję, w okresie stosowania antybiotyków, uczęszczających na basen, jacuzzi.
 
Zalecane spożycie: doustnie, 1 kapsułka dziennie. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku lub do 30 minut po posiłku, popijając co najmniej pół szklanki wody; o dowolnej porze dnia. W okresie stosowania antybiotyków/chemioterapeutyków preparat należy przyjąć na jedną godzinę przed lub 3 godziny po przyjęciu leku i kontynuować jego stosowanie jeszcze przez 14-20 dni po zakończeniu terapii. W trakcie przyjmowania preparatu nie należy stosować irygacji. Zaleca się stosowanie środków do higieny intymnej o pH 3,5.
 
Składniki: nośnik, glukoza bezwodna, żelatyna, Lactobacillus reuteri; nośnik, skrobia ziemniaczana, celuloza mikrokrystaliczna; Lactobacillus rhamnosus, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu.
 
1 kapsułka zawiera: 5 miliardów (5x10^9) CFU bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GR-1 2,5 mld (2,5x10^9) CFU, Lactobacillus reuteri RC-14 2,5 mld (2,5x10^9) CFU (zawiera mleko i jego pochodne).
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze 2-8°C, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci. Do 2. tygodni preparat może być przechowywany w temperaturze pokojowej (15-25°C).
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat przeznaczony jest dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, stosujących antykoncepcję, w okresie stosowania antybiotyków, uczęszczających na basen, jacuzzi.
 
 
Producent:
Exeltis Poland Sp. z o.o.
ul. gen. Józefa Zajączka 9