Kategorie

Latopic, żel do mycia ciała i włosów od 1 dnia życia, 1000 ml

Cena jednostkowa: 7,00 zł za 100 mililitrów

Cena
69,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze! Dziś Dzień Darmowej Dostawy

Opis produktu

Żel do mycia ciała i włosów kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową suchą i skłonną do podrażnień. Zawiera metabolity Lactobacillus sp., które działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), który wywołuje stany zapalne u osób ze skóra atopową. Zawiera dwa składniki przeciwświądowe, które szybko łagodzą świąd. Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym działa na wielu płaszczyznach: delikatnie myje nie naruszając płaszcza hydrolipidowego naskórka, długotrwale nawilża i niweluje uczucie napięcia skóry, łagodzi świąd i podrażnienia skóry ciała i głowy, przyspiesza regenerację naskórka, nawilża i wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie. Przetestowany pod kontrolą dermatologów i pediatrów. Nie szczypie w oczy.

Zastosowanie

Do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień, przeznaczony jest od 1. dnia życia dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Sposób użycia

Nanieść niewielką ilość preparatu na dłonie, delikatnie rozprowadzić żel na zwilżonej skórze ciała, głowy i na całej długości włosów. Spłukać wodą. Następnie skórę i włosy dokładnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy produktu

Postać
Cecha specjalna
Rodzaj skóry
Rejestracja