LibraMed, 84 tabletki

LibraMed, 84 tabletki

Cena: 73,99 zł

Cena jednostkowa: 8,81 zł za 10 tabletek
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: ABOCA

LibraMed, 84 tabletki - opis produktu

Libramed jest wyrobem medycznym stosowanym w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii. Libramed pomaga kontrolować po posiłkowy szczyt glikemiczny, zmniejsza uczucie głodu.
 
Wskazania: wspomaganie leczenia nadwagi i otyłości.
 
Sposób użycia: dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami. Dzieci w wieku między 8, a 12 rokiem życia: 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami. Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz.
 
Składniki: kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel
Retard), aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.
 
Policaptil Gel Retard jest opatentowanym kompleksem makromolekuł, zrealizowanym poprzez technologię produkcyjną, która pozwala na skupienie się na specyficznych frakcjach polisacharydowych, uzyskanych z: celulozy, Opuntia Ficus indica, Amorphophallus konjac, Althaea officinalis, Linum usitatissimum, Tilia platyphyllos, Cichorium intybus.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie ssać i nie rozgryzać tabletki.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zaleca się przyjęcie produktu przynajmniej dwie godziny przed lub po zażyciu leków.
Osobom leczącym się na cukrzycę i hiperlipidemię, zaleca się skonsultowanie z lekarzem.
Ważne jest, aby pamiętać o tym, że każdy program terapeutyczny mający na celu kontrolowanie masy ciała, nie może mieć miejsca bez jednoczesnego przestrzegania zdrowej diety i prawidłowego stylu życia, a także regularnej aktywności fizycznej.
 
Dystrybutor:
Aboca Polska Sp.z.o.o.,
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice.