LIERAC Phytolastil, serum korygujące rozstępy w ampułkach, 20x5ml

131,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 6,59 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: LIERAC

LIERAC Phytolastil, serum korygujące rozstępy w ampułkach, 20x5ml - opis produktu

Unikalne serum w ampułkach zawierające 84% kompleksu roślinnego, stymulującego pracę fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny - białek decydujących o spoistości i odporności skóry. Skutecznie i trwale zmniejsza widoczność rozstępów, spłycając je i przywracając im koloryt zdrowej skóry.

Unikalna receptura ampułek oparta na restrukturyzującej synergii roślinnej: wyciągi z bluszczu, skrzyp i przywrotnika (84%), bogate we flawonoidy i tanoidy - stymulują pracę fibroblastów do produkcji włókien kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych za jakość tkanki łącznej. Zapewniają widoczną poprawę spoistości i wzrost elastyczności skóry.

Wskazania: zmniejszenie widoczności istniejących rozstępów.

Sposób użycia: preparat przeznaczony do stosowania na już istniejące rozstępy. Wmasować rano i wieczorem niewielką ilość preparatu w czystą skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Kurację stosować bez przerwy przez 8 tygodni. Po 8 tygodniach kurację można przedłużyć stosując produkt raz dziennie do momentu, w którym stwierdzona zostanie poprawa problematycznego obszaru skóry.

Regularność stosowania jest kluczowa dla uzyskania optymalnego rezultatu, a skuteczność jest tym większa im szybciej kuracja zostanie rozpoczęta.

Jedna ampułka wystarcza na jedno zastosowanie. Wstrząsnąć zawartość ampułki. Złamać ampułkę przy pomocy "otwieracza do ampułek" i przelać zawartość do flakonika z dyfuzorem. Rozpylić na problematyczne miejsca. Lekko wmasować aż do całkowitego wchłonięcia się preparatu.

Składniki aktywne: wyciągi z bluszczu, skrzyp i przywrotnika (84%).

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: