Linomag, puder dla dzieci i niemowląt, od urodzenia, 100g

8,49 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: ZIOŁOLEK
Grupa: linomag

Opis produktu

Puder LINOMAG zabezpiecza skórę przed drażniącym działaniem wilgotnej pieluszki i przyczynia się do ustąpienia już występujących podrażnień. Skóra po zastosowaniu pudru jest odpowiednio nawilżona i elastyczna. Dzięki zawartości witaminy F puder chroni wrażliwe części ciała przed zaczerwienieniem, swędzeniem i otarciem. Łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację skóry. Tworzy barierę ochronną zabezpieczającą przed odparzeniami. Nie brudzi bielizny.

Witamina F wielonienasycone egzogenne kwasy tłuszczowe - kwas linolowy oraz kwas linolenowy zawarte w preparatach normalizują funkcje skóry i przyspieszają jej regenerację. Nie wywołują podrażnień, pokrywają naskórek warstwą tłuszczową, zapobiegają utracie wody oraz przywracają właściwe uwodnienie naskórka. Ponadto zmniejszają suchość i złuszczenie naskórka, normalizują funkcję skóry i przyspieszają jej regenerację. Wpływają korzystnie na utrzymanie i regenerację naturalnej bariery skóry oraz zabezpieczają wrażliwą skórę dziecka przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

Wskazania: codzienna pielęgnacja skóry dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.

Sposób użycia: naciskając palcami boki opakowania zasypywać cienką warstwą miejsca podrażnione lub narażone na podrażnienie. Stosować po kąpieli i dokładnym wysuszeniu skóry oraz po zmianie pieluszki (po umyciu i wysuszeniu skóry). Chronić nos, oczy i usta dziecka.

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.