LOVELA, hipoalergiczny proszek do prania, biel, 5kg

LOVELA, hipoalergiczny proszek do prania, biel, 5kg

47,79 Cena brutto
Cena jednostkowa: 0,96 zł za 100 g

Rodzaj: Bez recepty

Producent: LOVELA

LOVELA, hipoalergiczny proszek do prania, biel, 5kg - opis produktu

Receptura proszku do prania Lovela została opracowana z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Jest ona bezpieczna dla skóry dziecka już od pierwszego dnia życia, a także dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z atopowym zapaleniem skóry. Skuteczni usuwa zabrudzenia. Dobrze się wypłukuje. Ma delikatny, neutralny zapach. Łagodny dla skóry rąk. Przeznaczony do prania zarówno w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego oraz namaczania.

Wskazania:skóra wrażliwa, skłonna do alergii oraz z atopowym zapaleniem skóry. 

Sposób użycia: tkaniny posortować według zabarwienia i stopnia zabrudzenia. Silnie zabrudzone pieluszki oraz odzież na 30 minut przed praniem namoczyć w proszku. Przed praniem pieluszek spłukać zanieczyszczenia zimną wodą. W przypadku prania ręcznego najpierw dokładnie rozpuścić proszek w wodzie. Przy praniu pieluszek i bielizny niemowlęcej powtórzyć program płukania. Przestrzegać zaleceń producenta.

Główne składniki: nie zawiera rozjaśniaczy optycznych, enzymów ani sztucznych barwników.

Hipoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Produkt został przebadany klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Bezpieczne dla skóry noworodków i małych dzieci.

Uwaga! Nastąpiła zmiana szaty graficznej produktu. Do wyczerpania zapasów wydawane będą produkty w starej szacie graficznej.