Kategorie

Lovi, dynamiczny smoczek uspokajający Botanic Girl, od 18 miesiąca, 2 sztuki

Cena jednostkowa: 10,50 zł za 1 sztukę

Cena
20,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Dynamiczny smoczek uspokajający LOVI Botanic Girl został stworzony we współpracy z neurologopedami. Smoczek posiada unikalną budowę z niejednorodnego silikonu i symetryczny kształt inspirowany brodawką sutkową. Lovi botanic girl nie zaburza odruchu ssania i rozwoju mowy (pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych). Smoczek ma dynamiczną gumkę, która zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Profilowany kształt tarczki umożliwia dziecku swobodne oddychanie przez nos. Otwory w tarczce smoczka umożliwiają swobodny przepływ powietrza i zapobiegają podrażnieniu delikatnej skóry dziecka. Smoczek wyposażony jest w osłonkę higieniczną chroniącą przed zabrudzeniem. Smoczek dla starszych dzieci posiada wzmocnioną gumkę odporniejszą na gryzienie, co jest istotne w okresie intensywnego rozwoju ząbków i dziąseł.

Sposób użycia

  • Przed pierwszym użyciem gotuj smoczek do uspokajania w wodzie przez 5 minut, następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Jest to niezbędne dla zapewnienia higieny.
  • Umyj smoczek przed każdym użyciem.
  • Nigdy nie zanurzaj gumki w słodkich substancjach ani w lekarstwach, gdyż może to wywołać próchnicę u dziecka.
  • Używaj smoczka do uspokajania przez okres od 1 do 2 miesięcy, następnie wymień go na nowy ze względu na bezpieczeństwo i konieczność zachowania higieny.

Cechy produktu

  • Nie zaburza odruchu ssania.
  • Zapobiega odruchowi zagryzania smoczka.
  • Zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny.
  • Nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu (pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych).

Kod producenta

22/875 girl

Zawartość opakowania

Smoczek LOVI 2 szt.
Osłonka na gumkę smoczka 2 szt.
Kapsuła do higienicznego przechowywania smoczków.

Producent

Canpol sp. z o.o.
ul. Puławska 430,
02-884 Warszawa.

Cechy produktu

Kształt
Materiał
Rejestracja