Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Każdy dzień jest dobry, by rzucić palenie. Przygotuj się już dziś!

Dobierz produkt odpowiedni dla siebie

Nicorette speed image

Szybkość działania

30 sekund - tyle czasu potrzebuje spray Nicorette, by pomóc Ci przezwyciężyć potrzebę sięgnięcia po papierosa. Idealny dla wszystkich tych, których niespodziewanie dopada głód nikotynowy.

Nicorette variety image

Różnorodność

Kontrolując ilość przyjmowanej nikotyny, możesz na bieżąco skutecznie radzić sobie z objawami odstawienia. Odpowiednio stosowana guma NICORETTE® może znacząco zwiększyć Twoje szanse na skuteczne zaprzestanie palenia. Wybierz swój smak spośród wielu wariantów.

Nicorette comfort image

Wygoda

Chcesz rzucić palenie na dobre, ale obawiasz sie, że pominiesz którąś z dawek leku? Wybierz plastry z nikotyną. Rano nakleisz plaster na skórę, a nikotyna uwalnia się stopniowo do organizmu dokładnie tyle ile trzeba: aż do 16 godzin.

Nicorette discretion image

Dyskrecja

Rzucasz palenie? Świetna decyzja! Jeśli cenisz sobie dyskrecję, wypróbuj Nicorette tabletki od ssania. Ten wygodny i dyskretny format pozwala zwalczać głód nikotynowy już w ciągu 5-ciu minut. Tabletki do ssania Nicorette są dostępne w dwóch wariantach smakowych: Coolmint oraz Fruit.

Poradnik Gemini

Jak zwiększyć swoje szanse na rzucenie palenia?

Uzależnienie od tytoniu jest zjawiskiem bardzo złożonym, które wpływa zarówno na codzienne życie palacza, jak i jego bliskich. Papieros bardzo szybko wpisuje się w naturalny rytm dnia i jest kojarzony z różnymi, przyjemnymi czynnościami, jak picie kawy czy spotkanie ze znajomymi. Jednak to my decydujemy, czy chcemy, aby papieros pozostał częścią naszego życia, czy wolimy się od niego uwolnić i zadbać o nasze zdrowie.

Przejdź do Poradnika Gemini

Poradnik Gemini

Nikotynowa terapia zastępcza –
indywidualna walka z nałogiem!

Palenie to bardzo trudny przeciwnik, z którym można wygrać! Sprzymierzeńcem w walce z nałogiem może okazać się nikotynowa terapia zastępcza. Jakie są jej zalety i czy każdy może ją stosować?

Przejdź do Poradnika Gemini

Gumy NICORETTE®: Jedna guma do żucia, lecznicza zawiera jako substancję czynną 2 mg lub 4 mg nikotyny, w postaci nikotyny z kationitem. Wskazania: Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia. Podmiot odpowiedzialny: McNeil AB. NICORETTE® Spray, NICORETTE Cool Berry: Jedna dawka aerozolu do stosowania w jamie ustnej, roztworu dostarcza 1mg nikotyny w 0,07 ml roztworu. 1ml roztworu zawiera 13,6 mg nikotyny. Wskazania: Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie używania wyrobów tytoniowych. W miarę możliwości stosować w połączeniu z programem wsparcia behawioralnego. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na nikotynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 18 lat. Stosowanie u osób, które nigdy nie paliły. Podmiot odpowiedzialny: McNeil AB. Tabletki do ssania NICORETTE® Coolmint, Tabletki do ssania NICORETTE® Fruit: Każda tabletka zawiera 2 mg lub 4 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem). Wskazania: Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez łagodzenie objawów odstawienia nikotyny i głodu nikotynowego u osób palących w wieku 18 lat i starszych. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie używania wyrobów tytoniowych. W miarę możliwości Nicorette Coolmint należy stosować w połączeniu z programem wsparcia behawioralnego. Stosowanie u osób palących w wieku 12-17 lat według uznania lekarza. Przeciwskazania: Nadwrażliwość na nikotyn lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12lat. Stosowanie u osób, które nigdy nie paliły. Podmiot odpowiedzialny: McNeil AB. NICORETTE® INVISIPATCHTM: Jeden system transdermalny, plaster 15 mg/ 16 h zawiera jako substancję czynną 23,62 mg nikotyny. Jeden system transdermalny, plaster 25 mg/ 16 h zawiera jako substancję czynną 39,37 mg nikotyny. Wskazania: Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób zdecydowanych na rzucenie nałogu poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: McNeil AB.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.